• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penkiametis Kelanas Loganas-Derenčas iš Birmingemo, mirė įkritęs į baseiną praėjus dienai po to, kai su mama atvyko į Egiptą. 

Penkiametis Kelanas Loganas-Derenčas iš Birmingemo, mirė įkritęs į baseiną praėjus dienai po to, kai su mama atvyko į Egiptą. 

REKLAMA

Manoma, kad Kelanas Loganas-Derenčas iš Sutton Coldfieldo, netoli Birmingemo, patyrė „tragišką nelaimingą atsitikimą“ ir įkrito į baseiną praėjus vos dienai po to, kai lapkričio 24 d. atvyko su mama, vyresniąja seserimi ir močiute.  

Teigiama, kad jo šeima dėl šios tragedijos buvo „visiškai sugniuždyta“. Pasak vietos tarybos narių, jis mokėsi New Hall pradinės mokyklos pirmoje klasėje ir buvo apibūdinamas kaip „išdykęs, laimingas“ berniukas. 

Kūno pargabenimui skirti pinigai 

Kelanas turėjo vyresnį brolį ir seserį, o vasario mėnesį turėjo tapti vyresniuoju broliu. Iki pirmadienio, lapkričio 27 d., ryto Kelano mamos draugė Serena Whitehead sukūrė „GoFundMe“ labdaros fondą, per kurį buvo surinkta daugiau nei 12 000 svarų sterlingų iš 15 000 svarų sterlingų, kad būtų galima pargabenti jo kūną namo ir sumokėti už laidotuves. 

REKLAMA
REKLAMA

Kreipimesi rašoma: „Penkiametis Kelanas Loganas-Derenčas (Kelan Logan-Derench) iš Sutton Coldfieldo 2023 m. lapkričio 24 d. kartu su mama, vyresniąja seserimi ir močiute išvyko į Egiptą. Tačiau vos po dienos Kelanas patyrė tragišką nelaimingą atsitikimą ir įkrito į baseiną. 

REKLAMA

Kelanas buvo išdykęs, laimingas berniukas, jis buvo jaunesnysis Ciennos brolis, o 2024 m. vasarį pats turėjo tapti vyresniuoju broliu, rašo mirror.co.uk.

Artimiesiems plyšta širdis

Visa Kelano šeima yra visiškai sugniuždyta ir mes galime tik įsivaizduoti, kokį skausmą jie išgyvena, mažiausia, ką galime padaryti kaip šeimos draugai ir kaip bendruomenė, tai padėti jiems siūlydami finansinę paramą, kad jie galėtų parsivežti Kelaną namo ir surengti jam tokias laidotuves, kokių jis nusipelnė. 

REKLAMA
REKLAMA

Prašome paaukoti ką galite ir paraginti šeimos narius bei draugus paremti, kad galėtume kuo greičiau paremti Kelano šeimą.  

Mano vardas Serena ir esu Kelano mamos Ciara draugė. Ačiū visiems už paramą, visos surinktos lėšos bus panaudotos Kelanui  surengti jam tokias laidotuves, kokių jis nusipelnė“, – rašė moteris. 

Socialiniame tinkle „Facebook“ rašė grafas Ričardas Parkinas: „Reiškiu gilią užuojautą Kelano mamai, šeimai ir draugams dėl jų tragiškos netekties.“ 

Mažiau rašykit užsieniečių visokias mirtis,nes savų per akis.Jau atsibodo
2 blogi dalykai : nemoketi plaukti ir prasyti pinigu.
Jei "rūpestingas" mamytes taip traukia poilsis Egipte, dar su močiute ir vyresniąja sesute, tai gal ir auklę mažamečiui tegul nusisamdo, jei nesugeba prižiūrėti vaiko penkiamečio . Baisu...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų