Šeima negali patikėti: žaibas trenkė į brolį ir dvi jo seses

Trys vienos šeimos vaikai išvengė mirties, kai slepiantis po medžiu nuo liūties, į jį trenkė žaibas. Rachel, Isobel ir Andrew Jobsonai važinėjosi dviračiais, kai juos užklupo stipri liūtis netoli  Hampton Court rūmų.

Jie susirado prieglobstį po medžiu ir nusprendė pasidaryti keletą asmenukių. Neįtikėtina, bet vienoje jų užfiksuotas momentas, kai į medį trenkė žaibas, rašo metro.co.uk.

Seserims ant kūno liko žaibo formos ženklai arba Lichtenbergo ženklai.

Staiga atsidūrė ant žemės

23-ų Isobel pasakojo: „Nuotraukoje užfiksuotas žaibas į mus trenkė 17.05. Vieną asmenukę padariau, kurioje mes visi šypsomės ir tada nutarėme nusifotografuoti lietuje liūdnais veidais.

Staiga atsidūriau ant žemės ir nieko negirdėjau išskyrus aukšto dažnio dūzgimą. Mano dešinė ranka iki pat peties buvo nutirpusi ir negalėjau jos pajudinti“.

Jos 26-ių sesuo Rachel sakė: „Fotografavomės telefonu ir staiga atsidūriau ant žemės. Abi su sese rėkėm. Man nudegino šlaunį bei pilvą ir mums abiems liko žaibo formos ženklai“.

Isobelės rankoje po ankstesnės traumos yra įdėta titano plokštelė ir šeima įsitikinusi, kad kaip tik dėl jos ir trenkė į vaikus žaibas.

Rachel sakė, kad sesers ranka buvo labai karšta. Įvykį matę liudininkai padėjo jiems atsistoti ir iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Priimamajame sutvarstė žaizdas, tačiau, rimtesnės žalos žaibas nepadarė.

Pirmadienį praūžusi liūtis padarė milijoninę žalą visoje pietrytinėje JK dalyje. Tarp nukentėjusiųjų ir „Queen“ gitaristas Brian May − buvo užtvindytas jo rūsys.

Kensington, Notting Hill ir Maida vietovės nukentėjo labiausiai, čia vandeniu užlieti privatūs namai ir parduotuvės. Vienu metu įžymioji parduotuvių gatvė Portobello Road tapo panaši į sraunią upę.


Rašyti komentarą...
S
Steponas
2021-07-16 11:36:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu bet tai protas nuo žaibo medžiu su telefu rankoj, idiotai mažų mažiausiai..
Atsakyti
-8

T
Ta
2021-07-16 11:23:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeima nežino, kad negalima po medžiu stovėt ir yelefonu naudotis?
Atsakyti
-14

A
2021-07-16 12:56:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auga idiotų karta.Ko jie išmokys savo vaikus?
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų