• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Darbe darbų dar gali būti nemažai, bet vyraus gerai žinomi, labiau profesinio meistriškumo, o ne kūrybos reikalaujantys darbai. Be to, darbus gali lydėti ir tam tikros smagios, malonios aplinkybės. Su artimais draugais iki savaitės vidurio sutarti bus vis sunkiau, antroje jos pusėje – vis lengviau ir paprasčiau. 

Jautis. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos. Darbe gali būti nemažai darbo, nedidelių, tačiau gana svarbių, greitai atliekamų ar sutvarkomų darbų. Savaitės pradžioje jie klostysis vis sunkiau, bet antroje savaitės pusėje – greitai ir vis sklandžiau. Puikių pasiūlymų gali turėti artimi draugai arba kolegos darbe. 

Dvyniai. Darbe gali būti nemažai darbo, aplinkybės palankiai klostysis tiems, kurie siekia didelių tikslų, imasi svarbių sumanymų. Koją gali kišti vidinė būsena – iki trečiadienio vakaro priversti save kažką daryti bus vis sunkiau, o nuo ketvirtadienio ryto – vis lengviau ir vis sklandžiau. 

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys. Savijauta bus puiki – pasitikėjimas savimi tiesiog spinduliuos iš jūsų vidaus. Tačiau darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka, todėl teks gerai pagalvoti kur, kam energiją pritaikyti. Viena galimų sričių – piniginiai, turtiniai reikalai – atrodo, čia lydės sėkmė. 

REKLAMA

Liūtas. Tikrai nestigs pasitikėjimo savimi ir noro veikti. Visgi namie ar darbe aplinkybės liks tokios pat, todėl reikės gerai pagalvoti kurioje srityje savo energiją pritaikyti. Viena jų galėtų būti piniginiai reikalai, sektųsi ir veikla susijusi su pramogomis. Derybos dalykinėje srityje pradės sektis antroje savaitės pusėje. 

Mergelė. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų valios ar norų, o nuo išorės – išorinių aplinkybių arba kito žmogaus. Ta ana pusė gali būti ir labai energinga, veikli, bet ir geranoriška, todėl beliks tik nuspręsti kaip priimti tai, kas tarsi eina į jus. Puikus metas puoselėti santykius su svarbiu jums žmogumi. Sveikatos reikalai ims tvarkytis antroje savaitės pusėje. 

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Atrodo, bus daug visko. Palankus metas užsiimti namų, šeimos reikalais, taip pat nekilnojamuoju turtu – darbai vyks sklandžiai. Puikus metas užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais, veikla šioje srityje sklandžiai ir produktyviai. Gali būti nedidelių pramogų. Sklandžiau jos klostysis antroje savaitės pusėje. 

Skorpionas. Būsite atviri, judrūs, linkę plėsti akiratį (ypač trumpose išvykose) ir maloniai bendrauti su artimais draugais. Bus ir veiklos namie, bet pirmoje savaitės pusėje ji klostysis sunkokai. O svarbiausia – dabar puikus metas smagioms, įspūdingoms pramogoms, poilsiui. Ypatinga sėkmė bei įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. Daugiausia laiko bei dėmesio gali papašyti namų, šeimos ar giminės reikalai – puikus metas visas vadžias imti į savo rankas ir padaryti viską taip, kaip reikia jums. O gausis juk tikrai gerai! Atrodo, visai neblogai atrodys ir piniginiai reikalai. Svarbius susitikimus, pokalbius geriau paskirti antroje savaitės pusėje – vyks sklandžiai. Pirmoje – nebūtinai. 

Ožiaragis. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos ir tuo pat metu nestokosite asmeninio žavesio, stilingi. Žinoma, dėl to puikiai seksis tie darbai ir veikla, kurių imsitės ir kuriuos prižiūrėsite patys. Tęsiasi puikus metas sportuoti. Piniginiai reikalai gali šlubuoti, antroje savaitės pusėje susitvarkys. Dėl didelio atvirumo daug bendrausite, palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, kurie mokosi. 

REKLAMA

Vandenis. Būsite iškalbingi, išradingi, judrūs, linkę bendrauti – ir dalykinėmis temomis, ir asmeninėmis. Visgi tai daryti bus vis sunkiau – iki trečiadienio vakaro. Paskui viskas pasikeis – pradės sektis. Puikiai klostysis piniginiai reikalai, tikėtina ir apčiuopiama nauda. 

Žuvys. Būsite energingi, veiklūs, spinduliuosite puikią nuotaiką ir pasitikėjimą savimi. Tai puikus metas imtis bet kokios veiklos, kuriai reikia jūsų dalyvavimo ir asmeninės iniciatyvos. Puikiai seksis veikla susijusi su sveikata, sveikatingumu, gydymu ir panašiais dalykais. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų