REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugeliui horoskopas žada itin palankų metą. Tad diena nusimato ypač gera. Vis dėlto, nepamirškite stebėti ženklų, kurie padės jums išvengti nemalonių situacijų. 

Daugeliui horoskopas žada itin palankų metą. Tad diena nusimato ypač gera. Vis dėlto, nepamirškite stebėti ženklų, kurie padės jums išvengti nemalonių situacijų. 

REKLAMA

Avinas

Iš esmės palanki diena: reikėtų drąsiai ir vienu mostu sutvarkyti susikaupusius reikalus. Jei siekiate kam nors patikti, skirkite pasimatymą vakare – būsite žavūs, iškalbingi, nepakartojami.

Tauras

Palankus metas tęsiasi. Tiks spręsti finansines problemas, pirkti seniai suplanuotus daiktus. Tik nepasiduokite abejonėms, įtarinėjimams: bus svarbu nepriekabiauti prie sutuoktinio ir nesiaiškinti dėl šeimos biudžeto.

Dvyniai

Jums sudėtinga apsispręsti, rasti tinkamą ėjimą. Vis dėlto diena palanki žadėti, įsipareigoti – neapsiriksite. Gera diena bendrauti su įtakingais asmenimis.

Vėžys

Neskubėkite nusivilti, nuvertinti savo sugebėjimų. Nors iš tiesų viskas geriau, nei manote, reikšmingų dalykinių reikalų tvarkymo nesiimkite, jei jūsų nepalaikys šeima.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Palankus metas. Tik svarbiausia nesivelti į tuščius ginčus dėl pinigų ar meilės. Būkite meilesni tiems, kurie jus myli. Vakaras žada malonias staigmenas. Tinkamas laikas aplankyti draugus.

REKLAMA

Mergelė

Būkite atidūs išgirstoms pastaboms, nurodymams, patarimams, pamokymams. Jei tektų aptarinėti svarbius reikalus su kolegomis, nebūkite smulkmeniški.

Svarstyklės

Venkite ginčų, ieškokite sąlyčio taškų, negalvokite apie tai, kas nepatinka ar gali papiktinti. Būkite atidūs šiandien gautiems pasiūlymams bendradarbiauti – galite įgyti patikimų sąjungininkų.

Skorpionas

Gali pakakti nesmagumų, bet tai bus išsprendžiamos problemos. Jei nesinorės nieko daryti, patinginiaukite, atidėkite kitai savaitei viską, kas šiandien jums neįdomu, sunku, erzina.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Juk esate pakankamai išmintingi, kad nesiveltumėte į ankstesnius skandalus ir nenorėtumėte daugiau, nei turite? Jei taip, diena praeis sklandžiai. Tinkamas laikas susitikti su svarbiais žmonėmis, priimti svarbius sprendimus, ypač susijusius su jūsų veikla.

Ožiaragis

Tinka tvarkyti svarbius dalykinius reikalus. Tiesa, venkite ginčų su vyresniais ir viršesniais asmenimis – dabar kaip tik svarbu užsitikrinti įtakingų asmenų paramą.

Vandenis

Sulauksite pagalbos iš įtakingų draugų. Palanku spręsti finansines problemas teisiniais būdais. Vakaras bus geras, jei jį skirsite savo vaikams ar aplankysite vaikystės draugus.

Žuvys

Jūsų nuojautos pasiteisins – elkitės taip, kaip jaučiate, o ne kaip siūlo logiški apskaičiavimai. Tad nedarykite, ko nesinori, nebendraukite su tais, kurie sukelia pyktį. Palanku ką nors užbaigti, atlikti pamirštus darbus.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų