REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Astrologai savo pranašystėmis nedžiugina. Jau šiandien ne vienam teks susidurti su iššūkiais, finansiniais sunkumais bei įtemptomis situacijomis. Dvyniams, Mergelėms ir Šiauliams šiandien patartina būti itin budriems.

Astrologai savo pranašystėmis nedžiugina. Jau šiandien ne vienam teks susidurti su iššūkiais, finansiniais sunkumais bei įtemptomis situacijomis. Dvyniams, Mergelėms ir Šiauliams šiandien patartina būti itin budriems.

REKLAMA

Avinas Šiandien aktyviai bendrausite. Finansiniai reikalai kažkokiu būdu gali pagerėti, tačiau traukte trauks dalykai, kurie gali paploninti piniginę. Nebūkite pernelyg patiklūs, nes aplink jus gali sukiotis sukčiai, manipuliatoriai.

Tauras Regis, slapti asmeniniai reikalai, netikėti pasiūlymai ar spontaniškas surizikavimas kažkuo praturtins jūsų gyvenimą. Svarbiausia yra liautis dramatinti menkas problemas. Nevenkite pokalbių, kurie padėtų rasti sprendimą.

Dvyniai Gali kilti nesusipratimų su partneriais, draugais ar vaikais. Įtampa dar labiau padidės, jei jie mėgins jums nurodinėti, kaip turite mąstyti, elgtis ir gyventi. O gal jie norės gauti tai, ko jūs nenorite duoti. Galite patirti vidinę dilemą.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys Būsite įžvalgūs visame tame, kas susiję su pinigais, turtu. Galbūt kils ginčų dėl painiavos dokumentuose, teisės į žemės nuosavybę ar kt. dalykų. Sporto srityje tikėtina sėkmė.

REKLAMA

Liūtas Galbūt pabendrausite su senu pažįstamu ar kažkokios srities specialistu.

Mergelė Prieštaringi bus emociniai santykiai. Tikėtina įtampa dėl varginamų nurodymų, raginimų. Galbūt teks praktiškai panaudoti ne tik savo, bet ir svetimą patirtį, arba atsidursite situacijose, kurios tą patirtį primins.

Svarstyklės Jausite gyvybišką bendravimo ir draugystės poreikį. Galite išgyventi dėl neišsipildžiusių lūkesčių ar kitų žmonių sukeltų problemų, išgyvenimų, jų artumo ar nuoširdumo trūkumo. Galbūt nerimausite dėl išvykusio ar sergančio partnerio.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas Tikriausiai ruošiatės išvykti ar tai planuojate. Būsite linkę pasikliauti vaizduote, gana išsiblaškę, tad galite pamiršti dokumentus, piniginę, dalį kelioninio bagažo ar kt. Derėtų saugoti sveikatą, vengti svaigalų.

Šaulys Mėgindami paveikti ir keisti kitų mąstyseną, pažiūras, galite persistengti ir pasirodyti lyg keistuoliai idėjine, pasaulėžiūrine prasme. Galbūt jums kils abejonių, susijusių su numatoma kelione ar studijomis.

Ožiaragis Galbūt įsitrauksite į turtines peripetijas, ką nors pirksite. Kita vertus, labai tikėtina, kad jūsų polėkį stabdys racionaliai skaičiuojantys šeimos nariai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis Gana aktyviai reikšitės visur, kur reikia taiklios minties ir protingo žodžio. Gali išryškėti kažkokie jūsų slapti polinkiai. Pasistenkite, kad jūsų abejotini žaidimai nepakenktų šeimai, vaikams, draugams.

Žuvys Savo namiškiams galite pademonstruoti emocijų protrūkius, nors viešumoje tikriausiai sugebėsite elgtis kaip pridera. Galbūt pajusite norą iš pagrindų susitvarkyti buitį. Gali paaiškėti, kad problemų kilo jūsų tėvams, seneliams.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų