naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjant Valentino dienai, sapnų ir dvasingumo ekspertė paaiškino, ką reiškia sapnuoti neištikimybę, kai esate santykiuose.

Artėjant Valentino dienai, sapnų ir dvasingumo ekspertė paaiškino, ką reiškia sapnuoti neištikimybę, kai esate santykiuose.

REKLAMA

Valentino diena – laikas, kai poros parodo išskirtinį dėmesį vienas kitam, leidžia laiką kartu ir visur tvyro meilė. Tačiau net ir labiausiai įsimylėjusios poros sapnuose gali nueiti klystkeliais.

Pasak eksperto, sapnuoti romaną su kitu žmogumi yra visiškai normalu ir tai yra labai įprasta.

Theresa Cheung, kuri pastaruosius 25 metus tyrinėja ir rašo apie sapnus, su „The Mirror“ pasidalijo savo mintimis ir paaiškino, ką tai gali reikšti, jei pastoviai sapnuojate, kad esate neištikimas.

Ji sakė: „Kadangi artėjant Valentino dienai ore tvyro romantika, nenustebkite, jei jūsų sapnuose atsispindės ši meilės kupina atmosfera, kuri pasireikš erotiniais scenarijais sapnuose, o galbūt net neištikimybę su kitu žmogumi ar savo buvusiu partneriu, kurio nė nenorite matyti akyse. Tačiau ką tai iš tiesų reiškia?

REKLAMA

Neištikimybė sapnuose yra nepaprastai dažna

Kiekvienas susapnuoja tokiu sapnus, net tie, kurie yra įsipareigoję, santykiuose. Tai visiškai normalu, nes žmonės yra smalsūs ir savo sapnuose galime saugiai narplioti įvairius santykių scenarijus, neįskaudindami kitų. Todėl nesijauskite kalti.

REKLAMA

Neištikimybė sapnuose yra įprastas dalykas. Tai nereiškia, kad ruošiatės būti neištikimi, tačiau tai yra užuomina, kad galimai apgaudinėjate save. Jūsų užduotis tai išsiaiškinti.“

Ekspertė taip pat paaiškino, kodėl sekso simbolika yra tokia „svaiginanti“, o sapnuojant protas išsaugo šią informaciją, kad pabudę galėtumėte įsigilinti į sapno prasmę.

„Neištikimybė sapnuose yra susijusi su jūsų intymiais asmeniniais poreikiais. Štai kodėl sapne galite būti su tuo žmogumi, kuris realybėje jums nepatinka ir nejaučiate jam jokio potraukio“, – sakė Theresa.

REKLAMA

Ji tęsė: „Kai taip nutinka, pirmas žodis, kuris ateina į galvą, kai pagalvoji apie tą žmogų, yra labai svarbus. Žodis, su kuriuo asocijuojasi tas žmogus, išduoda tai, kuriose srityse jums trūksta intymumo.

Galbūt tai yra tam tikra savybė, kurią reikia geriau suprasti, o gal kai kurie bruožai, kuriuos neigiate, arba kažkas, ko dar nesate atradę savyje.

Pavyzdžiui, jei nemėgstate savo kolegos, bet jie turi puikų humoro jausmą, o jūs esate linkę į gyvenimą žiūrėti labai rimtai, sapnuose užmezgate nesėkmingą romaną su kolega, kad į viską žiūrėtumėte optimistiškiau.“

REKLAMA
REKLAMA

Ji taip pat ragino žmones prisiminti, kad sapnas niekada nėra susijęs su asmeniu, su kuriuo apgaudinėjate partnerį, o apie jus ir tai, ko dar nežinote apie save:

Sapnai yra apie jus ir apie tai, kokius asmenybės aspektus turite vystyti, suprasti ar priimti, kad galėtumėte judėti į priekį.“

Tačiau viskas kiek kitaip, jei sapne matote, kad ne jūs, o jūsų partneris jums neištikimas. Tai gali būti ženklas, kad metas atidžiau pažvelgti į tai, kur veda santykiai.

REKLAMA

Ką reiškia, kai sapne partneris jus apgaudinėja?

Theresa pridūrė: „Jei sapnuojate, kad jūsų partneris jus apgaudinėja, tai skatina sutelkti dėmesį į santykius.

Galbūt jūs ar jūsų partneris esate nuolat užsiėmę ir apleidote santykius. O gal darbas, pomėgiai ar net mylimas augintinis atima daug jūsų laiko, o galbūt pasikeitė jūsų įpročiai miegamajame.

Jūsų protas sapnų metu naudoja šoko taktiką, kad atkreiptų jūsų dėmesį į santykius. Gali tekti šiek tiek paįvairinti dalykus arba tiesiog praleisti daugiau kokybiško laiko kartu.“

REKLAMA

O jei sapnuojate savo buvusįjį, nepanikuokite – tai nereiškia, kad vis dar mylite tą žmogų.

„Gali būti, kad dabartiniuose santykiuose kartojate panašias klaidas, o sapnuojantis protas siunčia jums įspėjimą, kad istorija nesikartotų“, – aiškino ekspertė.

Ji pridūrė: „Arba jūsų buvęs partneris gali būti nuotykių jausmo, kurio gali trūkti realybėje, simbolis. Jums gali tekti tą svaiginantį aistros jausmą atrasti kitose gyvenimo srityse, pavyzdžiui, dažniau daryti tai, kas jums patinka, arba pakeisti mąstymą ir būti optimistiškesniems.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų