Santykių konsultantas apie „draugus su privalumais“: tai yra tenkinimasis trupiniais

Gyvenant XXI a., Bažnyčios dogmos ir draudimai turėti lytinių santykių iki vestuvių daugeliui tapę smagiu juokeliu. Į seksą dabar didelė dalis žmonių žiūri paprasčiau, todėl neretai vieniši draugai tampa „draugais su privalumais“ – tie, kurie dar ir miega kartu, bet neįsipareigoja. Tačiau ar įmanoma, ypač merginoms, neprisirišti ir nesusidaužyti širdies tokiuose santykiuose?

19

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Santykiai ir seksas

„Nežinau, ką daryti. Atsibodo būti viena – man jau 25-eri. Noriu santykių, noriu švelnumo, artumo, tos vyriškos meilės ir dėmesio, noriu jaustis saugi ir ištirpti jo glėbyje.... Bet to Jo nėra, o artumo vis tiek norisi. Todėl atsitiko taip, kad susipažinau su vaikinu – simpatišku, patraukliu. Šiaip mes labai skirtingi ir manau poros iš mūsų šiaip ar taip nebūtų, na ir jis nenori įsipareigojimų, sako: „nespausk manęs“, tačiau aš jį traukiu, o jis mane. Jis nori būti „draugais su privalumais“...

Aš noriu su juo mylėtis – na, turbūt, ne tai kad būtent su juo, o apskritai norisi artumo – bet bijau likti įskaudinta. Nežinau, ar galiu būti tokiuose santykiuose be įsipareigojimų, tai net ne santykiai. Nežinau, ką daryti – to artumo norisi, vaikinas tą pasiūlo, bet bijau, kad galiu įsimylėti. Ką man daryti?“ – klausė tv3.lt skaitytoja Vilma.

REKLAMA

Tenkinimasis trupiniais

Santykių ABC.lt konsultantas Šarūnas Mažuolis portalui tv3.lt nurodė, kad svarbiausia tokioje situacijoje yra nuoširdžiai sau atsakyti, ko iš tikro nori ir, jeigu mergina nori tikrų, rimtų santykių, specialistas jai nepataria tenkintis tik „draugų su privalumais“ statusu.

„Santykius vadinu santykiais tada, kai abu tenkina tai, ką jie gauna. Jeigu moteris nori žymiai daugiau, bet tenkinasi žvirbliu rankoje, kaip sako lietuviška patarlė, tai yra bailio gyvenimas ir tenkinimasis trupiniais. Žmonės, kurie neįsijaučia į save, nepildo savo tikrųjų poreikių, o bando prisirinkti trupinių, ir gyvena trupinėtą gyvenimą, o po to sako, kad blogai jaučiasi. Kodėl? Todėl, kad santykiuose nežiūri savęs, ir gaunasi tikrai negerai“, – kalbėjo Š. Mažuolis.

Iš kitos pusės, pažymi jis, jeigu moterį iš tikro tenkina santykiai be jokių įsipareigojimų, tada viskas yra gerai, tačiau specialistas atkreipia dėmesį, kad moteris turi labai gerai įsijausti į tai, ką nori iš tikro patirti.

„Jeigu ji nori patirti daugiau, nei gauna iš to vyro, kuris yra nuoširdus ir pasako savo sąlygas, tai moteris turėtų nutraukti tokius santykius, nepaisant to, kad bus skaudu, ir eina į kelionę toliau ieškodama variantų, kurie ją iš tikro tenkina. Moteris neturi susimažinti reikalavimų, ką daro savęs nemylintys žmonės, o iš tikro, su skausmu ir baime, nutraukti netenkinantį santykį“, – sakė santykių konsultantas.

Viltis neapsimoka

Tokioje situacijoje, kai vyras aiškiai deklaruoja, kad nenori įsipareigojimų, o moteris sutinka leistis į tokius santykius, vyras, pasak Š. Mažuolio, nėra blogietis – moteris yra pati sau „blogietė“, kadangi nuleidžia savo reikalavimų kartelę.

„Meluoti sau ir viltis, kad iš tokių santykių gali išsirutulioti kažkas rimčiau, kai viena pusė aiškiai deklaruoja, kad ji to nenori, nereikėtų – teoriškai tai įmanoma, bet praktiškai nelabai. Labiausiai įmanomas santykis kaip tik pasidaro tada, kai mergina pasako, kad jos netenkina tai, ką jis siūlo, ir kad ją domina visaverčiai santykiai. Tada vyras net galbūt pats gali susidomėti.

REKLAMA

Be to, nereikia labai kaltinti vyrų, kad jie spaudžia mylėtis, nes šioje vietoje yra daug socialinio programavimo. Savęs nemylinti moteris elgiasi dvejopai: arba pasiduoda, nors ir nenori eiti į tokius santykius, arba užsipuola vyrą, kad „aš čia ne tokia“. Abu variantai yra nemylinčios savęs moters elgesys. Jei moteris nori mylėtis, tegu mylisi, o jei nenori ar jaučia, kad ne laikas, tada tegu ir pasako, kad šiuo metu nenori. Jeigu vyras supyksta, čia jo reikalas, tegul pyksta, bet moteris turi išlaikyti savo poreikių svarbą“, – kalbėjo jis.


Rašyti komentarą...
A
Audrius
2016-08-02 11:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo erekcijos funkcijos sutrikimu padedanti Spedra veikia jau po 15 minuciu, todel butent sis vaistas megstamas daugelio vyru, kurie net ir turint kazkokiu bedu nori gyventi pilnaverti aktyvu intymuji gyvenima. Veikia nepriklausomai nuo to, kaip daznai geri.
Atsakyti
0

x
xxx
2016-08-02 11:39:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man Spedros veikimo uztenka bent 6 valandoms. Gerti pakanka po 100mg, nors prireikus yra leidziama doze koreguoti, vartoti galima nuo 50 iki 200mg. Per diena ne daugiau karto. Bet veikimo trukmes tikri uztena aistringai nakciai. Prireikus galima vartoti ir kasdien.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų