Rusui atlikta neeilinė operacija: su moneta nosyje vaikščiojo 53 metus

Vyras sveiksta po operacijos, kurios metu jam iš nosies ištraukta moneta, ten prabuvusi 53 metus. Apie monetą savo nosyje jis žinojo nuo mažumės – jis pasakoja, kad mamai ir tėčiui apie šį incidentą pasakyti bijojo.

59 metų amžiaus rusas po praėjusį mėnesį atliktos skausmingos procedūros dabar kvėpuoja be problemų. Monetą į kairiąją šnervę jis įsikišo būdamas šešerių, bet pagalbos nesikreipė, nes bijojo būti išbartas. Berniukas taip ir nedrįso pasakyti savo „griežtiems“ tėvams, o vėliau apie monetą visai pamiršo.

Tačiau skausmas jam grįžo po pusės amžiaus ir tada jis jau buvo priverstas kreiptis į medikus. Į ligoninę jis atvažiavo sakydamas, kad išvis nebegali kvėpuoti – tada jam buvo atliktas rentgeno tyrimas. Paaiškėjo, kad jo nosies ertmėje yra labai neįprasta kliūtis ir kad reikės ją pašalinti, rašoma dailystar.co.uk

Aplink monetą, kuri patekimo į nosį metu buvo verta maždaug vieno cento, buvo susiformavę rinolitų – nosies ertmės akmenų. Medikai vyrui paskyrė bendrąją anesteziją ir atliko endoskopinę operaciją, kurios metu buvo pašalinti akmenys ir sovietinė vienos kapeikos moneta. Šios monetos Rusijoje nebenaudojamos nuo 1991 metų, kai iširo Sovietų Sąjunga. Kūjo ir pjautuvo ant monetos nebesimatė.

Otorinolaringologė Elena Nepriachina sakė: „Operavome penktadienį, pacientas iš ligoninės jau išleistas. Jis ir vėl normaliai kvėpuoja per nosį.“


Rašyti komentarą...
J
Jumoras
2020-12-22 19:32:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Metė į nosį pinigus kaip į taupyklę?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų