Internautus šokiravo nuotakos vestuvinis šokis: negalėjo patikėti vulgarumu

Nuotaka susilaukė prieštaringų įvertinimų, kai vestuvių šventėje atliko šokį pagal vulgarią Cardi B ir Megan Thee Stallion dainą.

Rydel Lynch (27) iš Kolorado valstijos, JAV, seksualiu savo šokiu pasidalino „TikTok“ socialiniame tinkle po rugsėjo mėnesį vykusių savo vestuvių su Capronu Funku. Vėliau šis įrašas buvo perpublikuotas vienoje feisbuko grupėje.

Trumpame vaizdo klipe užfiksuota, kaip ką tik ištekėjusi nuotaka su savo pamergėmis šoka pagal dviprasmiškai nepadorų šios vasaros hitą, kartkartėmis išmesdama begėdiškas pozas, apsivilkusi vestuvine suknele. Nors daugeliui žmonių toks nuotakos pasirinkimas neužkliuvo, kiti sakė, kad nuotaka savo močiutei turbūt įvarė infarktą. 

Vaizdo įraše šventės svečiai ploja ir klykia iš džiaugsmo, kai Rydel, Disnėjaus žvaigždės Rosso Lyncho sesuo, savo vestuvių šventės metu kartu su pamergėmis su ilgomis suknelėmis krenta ant žemės, grojant populiaraus repo hito priedainiui. Tuomet merginos ima imituoti šokių judesius iš dainos vaizdo klipo, išlenkdamos nugaras, besiraitydamos ant žemės ir kumščiais trankydamos į grindis.

Kai kuriems ši scena pasirodė pernelyg provokatyvi – vienas feisbuko naudotojas rašė: „Nes raitytis ant žemės su vestuvine suknele yra tikrai klasiška.“

Kiti juokavo, kad to užtektų, norint vyresnio amžiaus giminaičius anksčiau laiko pasiųsti į kapus. Vienas jų rašė: „Gal ji bando įvaryti močiutei infarktą.“

Bet visiškai neigiamai šio pasirodymo atžvilgiu nusiteikusių neatsirado – kai kurie sakė, kad nuotakai reikėjo ir link altoriaus žengti šiuo ritmu. 

„Tikrai, buvo galima įžengti į bažnyčią skambant šiai dainai“, – rašė viena.

„Tiesą sakant, aš džiūgauju, kai moterys šoka pagal šią dainą. Bet kuriuo atveju, vienintelis būdas padaryti šitą pasirodymą dar tobulesniu būtų remiksuoti dainą pagal vestuvinį maršą“, – rašė kita, praneša dailymail.co.uk. 

REKLAMA

„Mano vyrui labai pasisekė, kad ši daina išėjo mums jau esant susituokus“, – rašė kita, o dar viena pridūrė: „Čia atėjau tik dėl šio šokio.“

„Reikia pripažinti – atlikti tokius judesius su ilgomis suknelėmis tikrai nelengva“, – rašė dar vienas žmogus.

Panašu, kad šis vaizdo įrašas įkvėpė ir kitas nuotakas paruošti panašius numerius – viena mergina komentarus pažymėjo savo draugę ir parašė: „Jei tu tokio neparuoši, aš būsiu nusivylusi.“ 

Tačiau Rydel – ne eilinė nuotaka, jos šeimoje šokėjų jau yra kelios kartos. Aktorė ir dainininkė ir pati yra atlikėja, o jos antros eilės pusbroliai yra amerikietiškos „Šok su žvaigžde“ versijos dalyviai Julianne ir Derekas Hough. Keturi jos broliai – Rossas, Rikeris, Rylandas ir Rocky – taip pat yra atlikėjai.

Visi penkiese jie 2005 metais yra sukūrę grupę „R5“. Rossas populiarumo sulaukė suvaidinęs Disnėjaus TV filme „Austinas ir Ally“, o tuomet „Netflix“ seriale „Chilling Adventures of Sabrina“, kartu su Kiernan Shipka. Tuo tarpu Rikeris vaidino „Fox“ seriale „Glee“ ir 2015 metais dalyvavo „Šok su žvaigžde“ šou, kuriame užėmė antrąją vietą. 


Rašyti komentarą...
M
Morta Q
2020-12-08 21:06:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kas čia šokiruojančio?
Atsakyti
-10

N
Nuomuone
2020-12-09 10:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau nebeturi ką rašyti.....
Atsakyti
-2

G
Globalizmo velnynas
2020-12-09 07:53:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naujosios seime partijos nariai. Tie kurie bando prastumti iškrypimus ir narkotikus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų