naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rugpjūčio 10 dieną, Radviliškio rajone pro langą iškrito 4-erių metų berniukas.

Rugpjūčio 10 dieną, Radviliškio rajone pro langą iškrito 4-erių metų berniukas.

REKLAMA

Silva Šimkevičienė, Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Šiaulių ir Telšių apskrityse, sako, kad vaiko teisių pažeidimas nustatytas nebuvo.

„Užjaučiame šeimą dėl įvykusios skaudžios nelaimės ir linkime stiprybės, o vaikučiui – greičiau pasveikti.

Vaiko teisių gynėjams ši šeima anksčiau nebuvo žinoma. Įvykus nelaimei vaiko tėvai ėmėsi visų reikiamų veiksmų, šiuo metu vaiko mama slaugo sūnų ligoninėje, tėtis rūpinasi kitais, namuose likusiais vaikais“, – apie nelaimę pasakoja specialistė.

Būtina atkreipti dėmesį į mažųjų saugumą

S. Šimkevičienė pabrėžia, kad reikėtų priminti visiems tėveliams, seneliams, visiems suaugusiems, kurių namuose bent minutei apsilanko įvairaus amžiaus vaikai, kad šiltuoju metų laiku, o ir visais kitais atvejais, kai paliekami plačiai atverti langai, atkreipti dėmesį į mažųjų saugumą.

REKLAMA

„Jie viskuo domisi, stebi pasaulį, tačiau patys dar negali įvertinti pavojų – ir dėl savo jauno amžiaus, ir užsimiršę žaisdami.

Tad tėveliai turėtų būti atidesni ir įvertinti tokias grėsmes vaikams: nestatyti baldų prie palangių, kad vaikas neužliptų pasižvalgyti pro langą, nedengti atidaryto lango ertmės priklijuojamais tinkleliais nuo vabzdžių, nes atsirėmus jie atsiklijuoja ir iškrenta“, – pataria specialistė.

REKLAMA

S. Šimkevičienė sako, kad svarbiausia stebėti vaikų žaidimus ir nei akimirkai nepalikti jų be priežiūros.

Vaikas gydomas

Šiaulių apskrities policijos teigimu, nelaimė įvyko rugpjūčio 10 dieną, apie 20 val.

Galimai be suaugusiųjų priežiūros paliktas berniukas iškrito pro atvirą buto, antrame aukšte, langą, dėl sužalojimų vaikas gydomas ligoninėje.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas trečiadienį, patikslinus įvykio aplinkybes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų