Radinys mėsainyje vyrui sukėlė šleikštulį: žada tapti veganu

Alkanas Simon Robinson pasiėmė įprastą pusryčių mėsainį iš savo mėgstamo „McDonald‘s“ filialo Gateshead, visai neplanuodamas jame rasti kiaulės spenelį. Po šio įvykio vyras sako, kad planuoja tapti veganu.

Vyras teigia, kad prieš kąsdamas, patikrino, kas yra mėsainio viduje. Tuomet ir pamatė kiaulės spenelį, spoksantį tiesiai jam į akis.

„McDonald‘s“ sako, kad vyras greičiausiai suklydo, tačiau tai jam nesutrukdė pasiskųsti pagrindinei greito maisto įstaigos administracijai.

Planuoja tapti veganu

Bedarbis Simon sako, kad toks radinys jį atbaidė nuo mėsos valgymo: „Buvo taip baisu, kad dabar svarstau tapti veganu.“

„Tokį mėsainį valgau gana dažnai ir visada jį atveriu norėdamas patikrinti, kas yra viduje, nes turiu OKS. Džiaugiuosi, kad šį kartą taip pat patikrinau.

Žinau, kad tai normali kiaulės kūno dalis, tačiau aš norėjau mėsainio su šonine. Susisiekiau su „McDonald‘s“, kurie man pasakė, kad mėsainį turiu jiems išsiųsti patikrinimui. Tačiau mėsainį jau buvau suvalgęs, žinoma, aplenkdamas spenelį“, – pasakoja vyras.

„McDonald‘s“ sako, kad vyras suklydo

„McDonald's“ atstovas spaudai „The Sun Online“ sakė: „Mes naudojame šoninę visuose savo bekono mėsainiuose. Dėl vietos, iš kurios šis pjūvis paimtas, esame įsitikinę, kad klientas klysta.

Suprantame, kad klientas palaiko ryšį su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kuri siūlo tolimesnę pagalbą.“

Ne pirmas kartas

Tai nebuvo pirmas kartas, kai „McDonald‘s“ mylėtojas rado kažką savo maiste, rašo mirror.co.uk.

Greito maisto restoranas atsiprašė dviejų priblokštų klientų, kurie teigia, kad šios vasaros pradžioje mėsainyje rado šliužą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų