naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dvimetis berniukas, per dieną surūkydavęs po 40 cigarečių, dabar atrodo neatpažįstamai – blogo įpročio jis galiausiai atsikratė.

Dvimetis berniukas, per dieną surūkydavęs po 40 cigarečių, dabar atrodo neatpažįstamai – blogo įpročio jis galiausiai atsikratė.

REKLAMA

Ardi Rizal iš Sumatros, Indonezijos, būdamas dar beveik kūdikis daužydavo galvą į sieną jei negaudavo cigaretės. Mažo apvalučio rūkančio berniuko nuotraukos 2010 metais apskriejo visą pasaulį, kai buvo įamžinta, kaip jis rūko vieną cigaretę po kitos. 

Nepaisant sunkaus ir nemalonaus metimo rūkyti proceso, Ardi sėkmingai atsikratė šio blogo įpročio, ir nuo tada numetė nemažai svorio, nesveiką mitybą pakeitęs vaisiais ir daržovėmis, rašoma mirror.co.uk.

Rūkyti pradėjo būdamas 18 mėnesių amžiaus

2017 metais Ardi „CNN“ sakė: „Mesti buvo sunku. Jei nerūkydavau, burnoje būdavo rūgštu ir sukdavosi galva. Dabar aš laimingas. Turiu entuziazmo, mano kūnas gerai jaučiasi“.

REKLAMA

Neįtikėtina, bet Ardi rūkyti pradėjo būdamas 18 mėnesių amžiaus, kai cigaretę jam davė tėtis. Vėliau susirūpinusi, kad vaikas gali sau kažką pasidaryti, jei negaus cigarečių, jo mama Diane kreipėsi į medikus. Tuo metu prastos sveikatos vaikas per dieną išgerdavo po tris skardines riebaus kondensuoto pieno ir svėrė 6 kg daugiau, nei būtų buvę normalu jo amžiui.

REKLAMA

Diane 2013 metais „Daily Mail“ sakė: „Kai Ardi metė rūkyti, iš pradžių jis reikalaudavo labai daug žaislų. Jis daužydavo galva į sieną. Jis elgėsi kaip išprotėjęs, žalodavo save negavęs cigaretės. Būtent todėl ir pradėjau jam pirkti cigaretes – dėl tokių epizodų ir verkimo. Dabar cigarečių jam nebeduodu, bet jis labai daug valgo. Mūsų namuose gyvena labai daug žmonių, todėl labai sunku sužiūrėt, kad niekas neduotų jam maisto“.

Metęs rūkyti Ardi vieną priklausomybę pakeitė kita ir pradėjo valgyti vien greitą maistą – tada jo tėvams teko samdyti dietologę. Dabar jo mityba – daug sveikesnė, susideda iš šviežios žuvies, vaisių ir daržovių, ir padeda jam palaikyti formą.

Pamatyti, kaip dabar atrodo Ardi Rizalis galite čia (spauskite ant nuotraukos esančios rodyklės, dešinėje):

Tai kur ta nuotrauka kaip jis atrodo varksai tie mūsų žurnalistai gėda kai tokie dirba
Nesamone kojas pakratytu
Tai man dabar Instagram account susikurt, kad vieną foto pamatyčiau??
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų