naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Cressida Bonas, kuri 2012–2014 m. susitikinėjo su princu Harry, palaiko ryšį su karališkąja šeima ir po Karalienės mirties paskelbė jaudinančią žinutę.

Cressida Bonas, kuri 2012–2014 m. susitikinėjo su princu Harry, palaiko ryšį su karališkąja šeima ir po Karalienės mirties paskelbė jaudinančią žinutę.

REKLAMA

Jos Didenybė mirė apsupta šeimos ketvirtadienį Balmoralyje, o dabar prasidėjo 96 metų monarchės nacionalinio gedulo laikotarpis.

Vienas iš skubėjusių į Škotiją pabūti šalia savo močiutės buvo Sasekso hercogas, bet, deja, atvyko praėjus maždaug 90 minučių po pranešimo apie jos mirtį. Jo buvusi partnerė Cressida pareiškė užuojautą ir paskelbė mielą Karalienės nuotrauką su šunimis, rašo mirror.co.uk.

Po ja sekė žodžiai: „Esame palaiminti, kad buvote mūsų Karaliene. Ačiū“.

Po skyrybų liko draugais

Cressida, kuri susitikinėjo su princu Harry 2012–2014 m., savo žinutės pabaigoje uždėjo baltą širdelę. Princas su Cressida, aktore ir šokėja, susipažino per savo pusseserę princesę Eugenie ir, kaip teigiama, gana greitai pamilo.

Pora stengėsi, kad jų romanas nepatektų į visuomenės akiratį ir tik 2014-ųjų kovą Cressida oficialiai lydėjo princą į renginio „We Day“ pristatymą Vemblio stadione.

REKLAMA

Pranešama, kad 2012-ųjų pabaigoje princas, tarnaudamas Afganistane, reguliariai rašė Cressidai. Jie išsiskyrė po dviejų metų spėjama, kad ji jautėsi nepatogiai dėl dėmesio, kurio sulaukė susitikinėdama su karališkuoju asmeniu. Kai jie skyrėsi, vienas draugas sakė:

REKLAMA

„Labai liūdna, kad jie nusprendė išsiskirti, bet tai buvo labai draugiškas išsiskyrimas ir jie liks gerais draugais“.

Buvusi pora tikrai išliko gerais draugais ir, bėgant metams, buvo pastebėti kartu per bendrų draugų vestuves. Cressida dalyvavo Harry vestuvėse su Meghan Markle Vindzoro Šv. Jurgio koplyčioje 2018 metais.

Ją taip pat matėme televizijos ekranuose dar 2020-aisiais, kur ITV seriale „White House Farm“ ji vaidino serijinio žudiko Jeremy Bamber seserį Sheila „Bambi“ Caffell.

REKLAMA

2020 metų rugpjūtį aktorė slapta ištekėjo už nekilnojamo turto agento, Milford Haven markizės sūnaus.

Meghan atsisveikinti su karaliene nevyko

Jos buvęs vaikinas princas Harry su Meghan turėjo ketvirtadienio vakarą dalyvauti „WellChild Awards“ ceremonijoje. Į Aberdyno oro uostą jis atskrido vienas, o jo brolis ir abu dėdės tame pačiame oro uoste nusileido keliomis valandomis anksčiau.

Poros atstovas iš pradžių sakė, kad Meghan prisijungs prie savo vyro, tačiau vėliau buvo nuspręsta, kad ji liks Londone. Vakare atvykęs į Balmoralą, Harry labai nuliūdo po pranešimo apie Karalienės mirtį.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienio rytą princas su savo apsaugos komanda buvo pastebėtas išvažiuojant pro pagrindinius karališkosios rezidencijos vartus. Vėliau jis buvo pastebėtas Aberdyno oro uoste, kur prieš lipdamas į lėktuvą paspaudė ranką oro uosto darbuotojui.

Po Karalienės mirties jos sūnus tapo Karaliumi Karoliu III, o vakare naujasis monarchas kreipėsi į tautą. Karalius Karolis III grįžo į Londoną, nes prasidėjo jo viešpatavimas ir  nacionalinis Karalienės gedulas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų