Pozityvo nestokojanti Katunskytė prabilo apie rimtas sveikatos problemas: „Savęs labai neprižiūrėjau“

Bene žinomiausia estrados atlikėja Vitalija Katunskytė jau 25-tą vasarą Palangą džiugina koncertais. Nepaisant sveikatos problemų moteris džiaugiasi, kad gali užlipti ant scenos ir sako, kad koncertų tikrai netrūksta.

„Turiu koncertų labai daug, 20 maždaug per mėnesį, varau pilnu pajėgumu. Ir koncertų salėse, ir privačiuose vakarėliuose, vakar į Palangą atvažiavau dešimčiai dienų, vėl vėliau atgal grįšiu, nes bus vestuvės, krikštynos, ir taip kaip fonograma kartojasi viskas“, – juokiasi V. Katunskytė.

Ji džiaugiasi, kad žmonių į koncertus suplūsta labai daug ir jiems dėkoja.

„Be proto daug žmonių koncertuose. Vakar už tvoros stovėjo kokių 70, nes negalėjo salėje vietų gauti. Rinkosi, kad tik pamatytų ir išgirstų Vitaliją dainuojant. Žmonės myli, o aš visai tautai lenkiuosi labai žemai, visiems ačiū, kad mane pagarbiai laiko, kad tiek metų Palangoj dar ant bangos. Labai myliu Palangą, myliu žmones.“

Nors per savaitę koncertuoja bent 4 kartus, ypač savaitgaliais, moteris nesiskundžia. Ji džiaugiasi, kad iš žmonių sulaukia skambučių, kad atvažiuotų koncertuoti ir į jų miestus.

Į koncertus – tik įsikibus į parankę

Estrados žvaigždė neslepia, kad bėgant metams prisikaupė ir sveikatos problemų – atsirado stuburo skausmai, tirpsta kojos.

„Nežiūrint, kad jau esu moteriškė metuose, jau nebe pirmos jaunystės, jau 65-eri ir taip, tai žinot, ir sveikata kartais, ir ten, ir ten paskausta, su stuburu irgi reikia pasigydyt, pasilopyt, nes ten irgi yra rimtų problemų.

Bet aš visiems tą patį sakau: nepasiduokit, nepasiduokit. Jei jau pasiduosi, tai taip ir atsigulsi lovytėj savo. Taip kad geriau nepasiduoti, būt nusiteikus pozityviai, sakyt, kad viskas bus gerai“, – sako ji.

Moters stubure – išvaržos. Ji pasakojo, kad svarstė apie operaciją, tačiau gydytojai atkalbėjo – esą tokiuose metuose didelė rizika po operacijos išvis nebevaikščioti.

„Stubure yra išvaržų, visą gyvenimą viršsvorį turėjau. Atvirai pasakius, savęs labai neprižiūrėjau, jei ten kur ir paskausdavo, tai vaistų pagerdavau ir tiek. Man viskas buvo scena, žiūrovai, o visos sveikatos buvo kokioj penktoj eilėj, nelabai aš žiūrėdavau ten. Mano kaltė čia, buvo jau problema iš seniai, reikėjo prisižiūrėti.

Dabar jau atėjo tokia diena, kai stuburo slanksteliai lipa vienas ant kito ir spaudžia nervą, o man dėl to abi kojos tirpsta.

Diskutavau su chirurgais, ir su žymiais, kurie ten daro stebuklus su stuburais, ir man jie pasakė, kad kol aš vaikštau, tai geriau dar įsikibus į parankę eit ir eit, nes man nei vežimėlio, nei ramentų nereikia. Jie man nepatarė darytis operacijos.“

Moteris sako, kad daug pagelbsti anūkas, kuris savaitgaliais palydi iki scenos.

„Bet aš kaip dirbau taip ir toliau dirbu, tik man reikalingas kažkoks žmogus, kuriam aš galėčiau įsikabinti į parankę ir kur nors nueiti. Mano anūkas savaitgaliais atvažiuoja į koncertus, tai aš jam įsikabinu į parankę ir taip užlipu ant scenos, tai va taip ir gyvenu“, – šypsosi ji.

REKLAMA

Palaikymas – iš žiūrovų

Net nepaisant sveikatos problemų solistė nesiskundžia – namie pati tvarkosi, o kai reikia paprašo ir pagalbos.

„O aš namie dar viską pasidarau – ir susitvarkau, ir nuvažiuoju apsipirkt. Man atrodo aš čia nieko naujo nepasakiau – Lietuvoje pirštu durk – kas antram su stuburu, nugara, kojom problemos. Ir nuo mūsų ne visada viskas priklauso. Ir aš norėčiau su lazdele kokia durti ir kad tiesiog kilogramai nutirptų, bet nėra taip. Žinot, visad norėjau būti Olialia pupyte, bet vis vien likau Katunskyte“, – kvatojasi ji.

Paklausite, iš kur tiek energijos ir ryžto? Moteris neslepia didžiulio dėkingumo žiūrovams ir gerbėjams, kurie jai suteikia energijos, stiprybės bei charizmos.

„Mane myli labai žmonės už balsą, už muziką ir labai ačiū jiems už tai. Ir ačiū Editai Mildažytei, nuostabiai žurnalistei, kurios dėka tapau žinoma ir galėjau su kitais nuostabiais atlikėjais kartu ant scenos užlipti.

Aš juos myliu ir aš dėl žiūrovų darysiu viską. Ir išeisiu su gera nuotaika, pasisėmus stiprybės, sveikatos, energijos. Aš iš žiūrovų gaunu ir energijos, ir pozityvo.

Dėl žiūrovų aš ir į reabilitacijas, baseinus einu, kad tik geriau būtų. Tikrai laiminga esu, kad taip galiu ir koncertuoti, likimui ačiū, kad tik dar ne vienus, kitus metus taip būtų dar, kad galėčiau padainuoti gražių dainų kitiems, tai būčiau pati laimingiausia moteris pasaulyje.“


Rašyti komentarą...
V
Vilija
2021-08-02 19:38:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vitalija jums stiprybes,sveikatos,energijos ir nepasiduoti ir mus toliau linksminti savo dainomis
Atsakyti
0

G
Gerbejas
2021-08-02 20:24:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vitalka, tu fainulka, gera balsą turi, o sveikata žinok, kad jau ne jaunyn einam, bet tau norisi palinkėti kua geriausios sveikatos, būk tokia kokia esi iki šiol esi, mes tave mylėsi, kad ir kas nutiktų, taip ir girdžiu sodrų balsa(pražydo sodai)
Atsakyti
-1

V
Vaclovas
2021-08-02 19:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
„Be proto daug žmonių koncertuose".
O kiek su protu?
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų