Palangoje moterį įsiutino kitos mamos elgesys: „Gėda ir šlykštu“

„Kartu su šeima savaitgalį grįžome iš atostogų Palangoje. Turiu pasakyti, kad bendras pajūrio vaizdas tikrai pasikeitęs: atsirado daug tvarkingų kavinių, žmonėms nebereikia tik cepelinų, paplūdimiuose vis mažiau geriančių ir rūkančių žmonių, tačiau vienas dalykas vis tiek nesikeičia metai iš metų“, – savo laišką pradeda naujienų portalui tv3.lt parašiusi skaitytoja Aldona.

Niekaip nesuprantu, atrodytų, viešoje erdvėje mes tiek kalbame apie ekologiją, gamtos saugojimą ir švaros palaikymą, tačiau vis tiek elgiamės ir toliau kaip laukiniai gyvuliai. Gulėdama Palangoje prie jūros tikrai mėgavausi karštomis dienomis, bet vienos mamos elgesio negaliu pamiršti iki šiol. Manau, šį klausimą verta kelti viešai.

Apstulbo, ką išgirdo

Minėta mama į pajūrį atžingsniavo kelios minutės po mūsų. Kartu su moterimi atėjo ir jos mažametė dukra.

Į jas per daug dėmesio nekreipiau, kai visai netikėtai su jomis vienu metu nuėjome išsimaudyti jūroje. Besimaudydama staiga išgirdau mamos žodžius savo mažametei dukrai: „Ieva, daryk greičiau sysiu, nes paskui jau eisim namo ir kelyje vėl užsimanysi, kaip aną kartą“.

Buvau apstulbusi – nejaugi mes tokią ateities kartą auginame, kuriems šlapinimasis jūroje atrodys kaip visiškai natūralus dalykas? Manau, kad vertėtų keisti tiek tėvų, tiek pačių vaikų požiūrį į gamtą ir nuo pat mažumės vaikams diegti taisykles, kaip vertėtų saugoti mūsų gamtą. Gėda ir šlykštu. 

Autorius: skaitytoja Aldona

 


Rašyti komentarą...
S
Sodietė
2021-07-27 21:44:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios bangos ? Jūra pritvinkusi poilsiautojų šlapimo. Negaliu pris tokios jūros būti. Tai vasarinis visos Lietuvos tualetas. Gėda Palangos savivaldybei. Nes ima mokesčius kur tik galima paimti- iš visų ir dėl visko. O tolią problemą kaip viešieji WC negali sutvarkyti.
Atsakyti
-7

K
Kelmas
2021-07-27 20:46:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip sakoma, 99% tai daro, o 1% tai neigia
Atsakyti
-9

A
Alius
2021-07-27 18:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot naujiena. Daug kas taip daro.
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų