Pora 178 dienas dienas ruošėsi kūdikio mirčiai – fotografavo paskutines dienas

Ar ryžtumėtės įsivaikinti mažylį, jeigu žinotumėte, kad šiame pasaulyje jam liko gyventi visai nedaug laiko? Daugelis žmonių veikiausiai nesiryžtų, ir vargu, ar galima žmones dėl to kaltinti. Tačiau ši šeima – įkvepiantis pavyzdys visiems.

11

Allison ir Josh Lewis laukė šeštojo savo vaikelio gimimo. Šeima turi keturis biologinius ir vieną įvaikintą vaiką, taigi šis mažylis taptų šeštuoju jų vaiku.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeima įsivaikino mažylę, nors ir žinojo, kad ji netrukus mirs

Šeima sulaukė pribloškiančios naujienos, kai sužinojo, kad jų įsivaikintas mažylis turi seserį dvynę, kuri labai serga. Jos vardas buvo Ava.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama 16 dienų leido laiką su savo kūdikio lavonėliu

„Du kūdikiai... Nemeluoju!“ - sakė moteris.

Todėl tėvams teko labai sunkus sprendimas – pasilikti mažylę ar ne, turint omenyje ir medikų perspėjimus, kad ji gyvens labai trumpai.

Nors ir trumpas, bet mažylės gyvenimas buvo dvejopas – nors naujoji šeima ją be galo mylėjo, mergytei teko ištverti baisias kančias.

Šeima bandė ruošti save tai dienai, kai Ava mirs. Galiausiai toji diena atėjo.

„Ši mažylė mūsų šeimoje gyveno lygiai 178 dienas. Mes tave labai mylėjome ir tebemylime. Tu mūsų šviesa“, - mirusiai mergytei žodžius užrašė moteris.

Socialiniuose tinkluose šia istorija dalijosi tūkstančiai žmonių, netgi buvo sukurtas specialus paramos puslapis, kuriame buvo galima rasti nuotraukas, kaip atrodė šeimos gyvenimas, kai jie dar buvo visi kartu. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų