Pomidorų augintojas rekomenduoja šias trąšas: pats netikėjo, kad jos tokios geros

Itin efektyvių trąšų pomidorams receptu internete pasidalijo vienas šių daržovių augintojas. Vyras teigė, kad kol pats pernai neišbandė šių naminių trąšų, netikėjo, kad jos taip patinka ir tinka pomidorams. Receptas labai nesudėtingas.

Jį skelbia shustryak.com. Trijų litrų stiklainį užpilkite 2,6–2,7 litro nusistovėjusiu vandeniu.Tuomet į jį įpilkite šiltame vandenyje ištirpintų 100 gramų mielių ir pusę stiklinės cukraus.

Stiklainį pridenkite marle ir laikykite šiltoje vietoje kartkartėmis pamaišydami. Mišinys bus paruoštas, kai nustos fermentuotis. Stiklinę jo atskieskite 10 litrų vandens.

Liedami pomidorus, vienam kerui supilkite litrą pasigamintų trąšų. Procesą per vasarą pakartokite tris kartus. Dėl to pomidorų kerai bus stiprūs, ant pačių vaisių nebus nudegimo žymių, jie lengvai ištvers karštį.

Tačiau įdomiausia ir džiugiausia tai, kad pomidorus valgysite visą spalį – jiems nepakenks ir šaltos naktys. Tik nepamirškite komposto ir mulčo.

Šaltinis: worldrecipes.eu


Rašyti komentarą...
s
seeker
2020-07-31 11:48:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
žiūrėk į vaisius, ne į lapus.
Atsakyti
-4

A
Alus
2020-07-31 14:24:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mielės ir cukrus, ar įmanoma dar kvailesnių trąšų išrasti. Cukrus pritrauks sodo skruzdes kurioms išnaikinti prireiks kelerių metų. O gal išnaikinti visai nepavyks, beliks kaltinti save kad leidotės apkvailinami.
Atsakyti
-5

S
Senjorė
2020-07-31 11:31:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuotraukoje pomidorai pažeisti maro. Nedžiugina tokios rekomendacijos kai šalia sergantys augalai.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų