Po gimdymo Sofio Gelashvili-Niūniavė atsikratė 17 kg: pasakė, kaip pavyko

Po gimdymo daugelis moterų stengiasi greitai susigrąžinti savo buvusias kūno formas, bet tai ne visada pavyksta. Neseniai susilaukusi pirmojo vaikelio, Gruzijos milijonieriaus dukra Sofio Gelashvili-Niūniavė šiuo metu stengiasi atrodyti taip pat, kaip ir prieš nėštumą. Ji atskleidė savo patarimus ne tik buvusioms nėštukėms, bet ir visoms moterims, kurios nori atsikratyti nereikalingo svorio.

12

Sofio Gelashvili-Niūniavė atvira – per savo nėštumą jį priaugo tikrai nemažai papildomų kilogramų.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Gelashvili-Niūniavės svorio pokyčiai

„Priaugau net 21kg! Pati to nesitikėjau,kadangi sportavau visus aštuonis mėnesius. Tačiau turėjau problemų su dubeniu, todėl devintąjį mėnesį leidau sau pailsėti, tad tuo tarpu nieko neveikdama ir vakarais valgydama beveik visus ir kilogramus priaugau“, - juokiasi moteris.

Vos tik susilaukusi savo dukters Emanuelės Valerijos, S. Gelashvili-Niūniavė iš karto grįžti į pamėgtą sportą salę negalėjo.

„Dėl dubens uždegimo man buvo atliktas cezario pjūvis, todėl sportuoti turėjau pradėti šiek tiek vėliau nei po natūralaus gimdymo. Bet jau po dviejų savaičių neiškentus nuskubėjau į sporto salę, o dabar sportuoju kiekvieną dieną“, - pasakoja S. Gelashvili–Niūniavė.

Moteriai sportuoti netrukdo net namuose esanti mažylė.

„Aišku būna per savaitę nors viena diena, kurią praleidžiu, bet sportuoju ir namuose, ir sporto salėje. Jeigu kas nors padeda pažiūrėti mažylę – einu į sporto salę. Kitu atveju sportuoju namuose su mažyle“, - sako ji.

(64 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sofios Gelašvili-Niūniavės ir vyro Dominyko namai

Vengia druskos ir cukraus

S. Gelashvili-Niūniavė taip pat atskleidė, kokių produktų ji stengiasi kiekvieną dieną atsisakyti. „Nenaudoju grynos druskos, cukraus ir gazuotų gėrimų. Taip pat stengiuosi praleisti vakarienę“, - atskleidė ji.

Tikriausiai daug kam pasirodytų, kad aktyviai sportuodama ir sveikai maitindamasi moteris niekada neleidžia sau kaloringo maisto.

Bet S. Gelashvili-Niūniavė patikina, kad net ir ji leidžia sau kartą per savaitę atsipalaiduoti.

„Visada sekmadieniais leidžiu sau suvalgyti makaronų, tai mano mėgstamiausias patiekalas nuo mažens“, - savo pasilepinimo būdą išduoda ji.

REKLAMA

Dabar S. Gelashvili-Niūniavė per du mėnesius atsikratė jau visų 17 kilogramų, bet iki tokio pat svorio, kaip prieš nėštumą, jai dar liko keturi kilogramai.

Nereikalingų kilogramų atsikratyti moterys nori ne tik po nėštumo. Todėl S. Gelashvili-Niūniavė pasidalino savo patarimu su visomis moterimis, kurios nori numesti svorio.

„Patarčiau susireguliuoti mitybą ir vengti padažų, papildomo cukraus bei druskos“, - pataria ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų