Antsvorio varginta Sofio Gelašvili: aplinkiniai šaipydavosi, tėvai kankindavosi

Stilistė Sofio Gelašvili socialinėje erdvėje pasidalijo istorija, atskleidžiančia nemalonias vaikystės paslaptis. 21-erių Gruzijos milijonieriaus dukra prisipažino kentusi patyčias, dėl kurių paauglystėje metus sirgo anoreksija.

11

Pasirodo, Lietuvoje kartu su šeima gyvenanti turtuolė beveik visą savo gyvenimą vargsta dėl svorio problemų. Nuolat svyruojantis kilogramų kiekis tiek išvargino, kad mergina prieš kelias dienas pradėjo įgyvendinti ryžto ir pastangų reikalaujantį planą.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stilistė Sofio Gelashvili apie svorio problemas: aplinkiniai šaipydavosi

„Atėjo diena, kai noriu jums papasakoti savo istorija. Nuo vieno metuko nevalgau mėsos ir žuvies (savu noru, tikriausiai, nepakęsdavau kvapo kaip ir iki šiol), buvau pilna vegetarė, tačiau pieniškus produktus valgydavau...

Tad būdama visai maža, kaip ir dauguma vaikų nevalgydavau grūdų ir daržovių. Užtai, kad nejausčiau alkio, valgydavau visokias bandeles, bulvytes fri, na, ir visokius saldumynus. “

12 metų nutiko taip, kad svėriau net 84 kilogramus... Aišku, aplinkiniai šaipydavosi... Tėvai kankinosi, vesdavo mane pas visokius dietologus, bet man būdavo neįdomu – vis tiek kažkur už kampo suvalgydavau kokią bandutę, kol niekas nemato. Sakydavau – „Na ir kas, aš ir taip laiminga“.

REKLAMA

Tačiau atėjo metas, kai tapau paaugle ir man taip pat norėjosi šiek tiek dėmesio, pradėjau jaustis nebegerai. Todėl susikaupiau. Pati be niekieno pagalbos atsisakiau visų miltinių produktų, kepto maisto, druskos, cukraus. Ir per pusę metų numečiau 5 kilogramus, po mėnesio dar 10. Nutiko taip, kad sulaukusi 13 metų susirgau anoreksija.

Teko lankytis pas psichologus. Po metų susireguliavau svorį. Bet ta anoreksija atsikartojo, kai 18 metų išvažiavau gyventi į Paryžių (turėjau didelę baimę priaugti svorio). Svėriau 43 kg ūgis buvo 1,76 m.. Plaukai pradėjo kristi kuokštais, dantys klibėti.

Tad supratau, kad tai tęstis nebegali. Pradėjau valgyti ir vėl svėriau normaliai – 56. Bet svoris vis tai svyravo – tai krito, tai kilo. Prieš metus atsisakiau ir pieniškų produktų. Galvojau tokiu būdu susireguliuoti sveikesnę mitybą. Todėl dabar esu pilna veganė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų