• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ši diena bus įvairi: vieni džiaugsis naujomis pažintimis ir sklandumu gyvenime, kiti turės pasirūpinti šeima, sveikata ir savo emocine būsena. Dviems Zodiako ženklams astrologai pataria atidžiai tvarkyti finansus.

Ši diena bus įvairi: vieni džiaugsis naujomis pažintimis ir sklandumu gyvenime, kiti turės pasirūpinti šeima, sveikata ir savo emocine būsena. Dviems Zodiako ženklams astrologai pataria atidžiai tvarkyti finansus.

REKLAMA

Lapkričio 24 d. horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Šiandien galite nekaip jaustis arba patirti apmaudų materialinį nuostolį. Jei nevaldysite emocijų, aistrų, sulauksite netikėtumų. Venkite prisidaryti kokių nors problemų, nes jos bus sunkiai įveikiamos.

Jautis

Būsite nusiteikę plėsti savo pažintinį horizontą, užmegzti naujų ryšių. Patiks filosofuoti, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Pasisaugokite, kad apsukrūs veikėjai neįklampintų jūsų į nuostolius. Būkite itin atidūs vairuodami.

Dvyniai

Šiandien sulauksite gerų naujienų. Jus džiugins kitų žmonių dėmesys, ne tik iš artimųjų, bet ir iš nepažįstamų. Jausitės aktyvus, darbštūs, todėl tai puikus metas baigti senus darbus ar imtis naujų projektų, tačiau vertėtų vengti skubotų sprendimų.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Geras metas leistis į netikėtą kelionę. Nepamirškite pasidomėti šeimos narių emocine sveikata. Venkite didelių finansinių nuostolių. Žvaigždės lemia jums sėkmę flirtuojant su nepažįstamaisiais. Pasinaudokite progomis.

REKLAMA

Liūtas

Galite pajusti nuovargį, silpnumą, vienišumo jausmą - tai jūsų organizmas šaukiasi poilsio. Atsisakykite abejotinų pramogų, alkoholio, nedegustuokite neįprastų patiekalų. Gerai atpalaiduotų meditacijos, joga, muzika.

Mergelė

Šiandien jums stigs emocinės pusiausvyros, visur vaidensis priešai, pavojai. Kaip įmanydami venkite konfliktinių situacijų, neniurzgėkite. Pasitelkite kantrybę bendraudami su pagyvenusiais žmonėmis. Atidžiai vairuokite.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Regis, stengsitės apginti savo nuomonę turto, pinigų klausimu. Galbūt tai suteiks progą jums geriau pažinti save, suvokti, ar nesate savanaudiški, ar sugebate planuoti, skaičiuoti. Įsiklausykite į artimų žmonių perspėjimus, jei ketinate skolintis.

Skorpionas

Šiandien laukite nuotykių ir netikėtų pokyčių. Pasistenkite tuo pasinaudoti ir atrasti kuo daugiau malonių dalykų. Gali būti finansinių nuostolių ir vargins prastesnė savijauta, tuomet geriau leisti sau pailsėti. Tačiau meilė ir artimųjų palaikymas padės jums nepasiduoti ir siekti savų tikslų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Šeimoje gali kilti nesutarimų dėl pareigų pasiskirstymo, išlaidų, pirkinių. Nebūkite pernelyg smulkmeniški ir priekabūs. Į šeimos narius, antrąją pusę ir į vaikus derėtų žiūrėti kaip į lygiaverčius, vienodai gerbtinus asmenis.

Ožiaragis

Nieko gero nežada meilės reikalai ir bendravimas su vaikais - stigs nuoširdumo ir susikalbėjimo. Svarbu neprarasti saiko, vaišinantis svaigiaisiais gėrimais bei flirtuojant su priešinga lytimi.

Vandenis

Galimos sudėtingos situacijos, reikės kantrybės, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, mylimu žmogumi. Vairuodami, sportuodami būkite atsargūs - gresia traumos. Sveikatai gali pakenkti ir persidirbimas, stresai.

Žuvys

Kai kurių žmonių atžvilgiu nenorėsite ar nesugebėsite būti kilniaširdiški ir teisingi. Vadovausitės ambicijomis bei stipresniojo galia. Išgirskite artimųjų patarimus, pamokymus: tai garantuos jums didesnį saugumą ir stabilumą.

Šaltinis: www.vytautus.com 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų