• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pilnatys pabaigia mėnesinį mėnulio ciklą ir dažnai yra emocinių pabaigų ir paleidimo laikotarpis. Nenustebkite, jei jaučiatės ypač jautrūs, nes pilnatis iškelia emocijas į paviršių.

Pilnatys pabaigia mėnesinį mėnulio ciklą ir dažnai yra emocinių pabaigų ir paleidimo laikotarpis. Nenustebkite, jei jaučiatės ypač jautrūs, nes pilnatis iškelia emocijas į paviršių.

REKLAMA

Mėnulis juda į logiškąjį Vandenį, ir nors tai puiki proveržių ir progresyvių pokyčių erdvė, oro ženklui paprastai sunku susidoroti su jausmais. Jie gali jausti spaudimą, kurį patiria, kai turi atskirti savo širdį nuo proto, rašo bustle.com.

Ar šio mėnulio maištinga energija sukels sukrėtimų jūsų pasaulyje? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar esate vienas iš Zodiako ženklų, kuriuos labiausiai paveiks pilnatis.

Jautis

Jums, Jaučiai, reikalai kaista darbe, o tai paryškins ši ekscentriška pilnatis. Naudokite šią mėnulio fazę kaip priminimą sustoti, pagalvoti ir leisti sau išsitraukti pagalius, kurie neseniai buvo sukaišioti į jūsų ratus.

REKLAMA
REKLAMA

„Kadangi Uranas savo gimtajame ženkle nuo 2018-ųjų sukėlė visokių trikdžių, kvadratas tarp Saturno, esantis Vandenyje, gali atkeliauti kaip laukiamas sulėtėjimas”, — aiškina „Sunday”.

REKLAMA

„Šią akimirką jie gali stabtelėti ir vėl užmegzti ryšį su žemiškais darbais, kurie teikia jiems malonumą, net jeigu ir patiria sunkumų darbe.”

Liūtas

Mėnulis drebina jūsų santykių sektorių, Liūte. Bandant judėti į priekį su blaiviu protu ir atvira širdimi gali kelti rūpesčių. Nors galite jausti norą prisitaikyti prie mylimo žmogaus, laikykitės savo norų ir troškimų. Juk tai jūsų sezonas.

„Astrologijoje priešingybės labai domina, ir nuo tada, kai Saturnas atvyko į Vandenio ženklą 2020 metais, tarp mūsų esantys Liūtai buvo priversti su juo susipažinti”, – aiškina „Sunday”.

REKLAMA
REKLAMA

„Kadangi Vandenis priešinasi Liūtui, tarp jų šios mėnulio fazės metu vyksta balansas. Liūtai gali susidurti kryžkelėje tarp proto iš širdies, ir apsigausite save, jeigu patikėsite, kad vietos abiem neužteks.”

Skorpionas

Galite gali jausti kovą tarp švelnios, emociškai prisitaikiusios savo pusės ir tos pusės, kuri saugo jūsų jausmus.

„Tokios mėnulio fazės metu Skorpionai surimtės, kai kalba pasisuks apie jų namus. Daugeliui tai gali būti būsto įsigijimas, kitiems tai ribų su artimaisiais, ypač tėvais, atnaujinimas – sako „Sunday”.

„Tai niūrus, neramus momentas, kai Skorpionas turės paklausti savęs, ar savo nuomonės laikymasis gali egzistuoti kartu su į priekį judančiais santykiais.”

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų