Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Visą dieną šiandien nerandu sau vietos. Vos tik kur pasisuku, vis mintys nuklysta į naujieną, kurią išgirdau šį rytą – nuo COVID19 Kaune mirė jauna gimdyvė“, – taip tv3.lt laišką pradėjo skaitytoja kaunietė Rima.

„Visą dieną šiandien nerandu sau vietos. Vos tik kur pasisuku, vis mintys nuklysta į naujieną, kurią išgirdau šį rytą – nuo COVID19 Kaune mirė jauna gimdyvė“, – taip tv3.lt laišką pradėjo skaitytoja kaunietė Rima.

REKLAMA

Pastaruoju metu gyvename lyg ant parako statinės. Kasdien Lietuvoje vis daugiau žmonių užsikrečia šiuo virusu, o mirčių skaičiai, deja, dviženkliai. Baisiausia, kad kone kasdien miršta vis jaunesni žmonės.

Ši diena – ne išimtis. Ligoninėje gimdymo metu mirė vos 23-ejų kaunietė. Baisu net pagalvoti, kas šiuo metu dedasi toje šeimoje, kokį skausmą išgyvena artimieji. Šiurpas eina per kūną pagalvojus, kad mažylis, vos tik gimęs, liko be mamos taip ir nesupratęs, ką reiškia mamos šiluma, meilė, dėmesys ir globa.

Tokią jautrią akimirką, atrodo, norisi šeimai siųsti palaikymą, užuojautą. Tik, deja, ne visiems. Kai atsidariau komentarų skiltį pažiūrėti, ką apie šią tragediją rašo mūsų tautiečiai, aš pakraupau. Po žinute apie šeimos tragediją, žmonės plyšauja, rėkauja ir koneveikia vienas kitą dėl skiepų naudos/žalos. Atrodo, kad visa Lietuva susiskaldė ir nebeliko nieko švento.

REKLAMA

Vieno vyro komentaras įsirėžė ilgam

Vieni rašo, kad skiepai – visiškas pramanas, kiti dalijasi sąmokslo teorijomis, neva moteris mirė ne nuo klastingo viruso.

Bet baisiausia buvo, kai perskaičiau vieno vyro komentarą. Man net akyse aptemo: „Viskas baigėsi taip, kaip pati norėjo. Užtat savo kaime galėjo antivaksere vadintis. Gal net šeimų marše dalyvavo.“ Žmonės, jūs rimtai? Pasauli, aš noriu išlipti!

Kaip šlykštu ir žema, kai tokią skaudžią valandą svetimi žmonės, kurie net nežino, kokia buvo moteris, kaip gyveno ir kaip jautėsi, rašo tokias kvailystes.

Manau, kad tokios nelaimės akivaizdoje turėtume visi susivienyti, susiimti, gal net pasiūlyti pagalbą šeimai, o ne kelti triukšmą ir skaldytis.

Autorius: skaitytoja Rima

Turite ką papasakoti? Rašykite mums, konfidencialumą garantuojame.

Tikrai,nieko šventa nebeliko...Baigiam prieiti liepto galą.Kad tik kitą pažeminti,įžeisti sumaišyti su purvais.Kita menkindamas,pats svarbesniu netapsi...Užuojauta jaunos moters šeimai,stiprybes.
Gaila jos labai, vaikelio taip pat gaila. Nesenai ir pati vaikelio susilaukiau. Skaudu labai be skanaus maistelio vaikelis liko. O šeimai linkiu visko ko geriausio, tokia skaudžiu laiku. O lietuviai mūsų, išviso smegenų neturi, palaikyti reikia vienas kitą, juk toje pačioje šalį esame. Ar biednesnis ar turtingesnis. Mes žmonės.
Kaip gulde prieš gimdymą tai nesirgo covidu o mirė nuo covido kur logika
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų