naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Spalio 16 horoskopas 12 zodiako ženklų

REKLAMA

Avinas. Meilės reikalai gali įgauti kitą kryptį. Nepastebėsite, kaip būsite įvilioti į "saldžias pinkles". Jeigu nenorite permainų, verčiau nepradėkite dviprasmiško žaidimo. Kažkas gali pasikeisti santykiuose su vaikais.

REKLAMA

Tauras. Šiandien nesunkiai spręsis konfliktinės situacijos, finansiniai klausimai. Galbūt mėginsite išnarplioti painiavą, susijusią su darbu, sveikata, pinigais. Tinkamai pasinaudokite tuo, ką pavyks pasiekti.

REKLAMA

Dvyniai. Jeigu laukiate atsakymo, susijusio su projektu, darbu, karjera, jis neužtruks ir tikriausiai bus neblogas. Regis, gebėsite susivokti kitų jausmuose ir elgtis taip, kaip jie norėtų. Tai gali padidinti gerbėjų, sąjungininkų kiekį.

Vėžys. Kils pagunda išlaidauti, todėl mėginkite iš anksto save disciplinuoti, susidaryti pajamų ir išlaidų planą. Jeigu privalote tartis dėl kokių nors finansinių reikalų, atsiskaitymų, būkite labai apdairūs, nes lengva apsigauti.

REKLAMA

Liūtas. Neblogai seksis darbe, ypač jei jūsų veikla yra susijusi su užsieniu, mokslu, žiniomis, informacija, transportu, ryšiais. Galbūt gausite svarbią žinią iš toli. Tačiau meilės objektas nebus toks realus ir taip lengvai pasiekiamas, kaip vylėtės.

Mergelė. Regis, stokosite emocinės pusiausvyros ir patys nežinosite, ko norite. Tuo tarpu dalykiniais saitais su jumis susiję asmenys reikalaus pareigingumo, atsakomybės. Nepamirškite paskirtų dalykinių susitikimų, prisiimtų įsipareigojimų.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Visur mėginsite spėti, viską padaryti. Jei padės geras kolektyvas, su užduotimis susidorosite be problemų, o gal netgi veršitės į naują avantiūrą. Suinteresuotumas bus ypač didelis, jei jausite, kad dėl to šis tas nubyrės į kišenę.

Skorpionas. Ši diena palanki kūrybai. Slaptas meilės nuotykis arba pasinėrimas į filosofinius apmąstymus bus geras vaistas nuo perdėto susirūpinimo rytdiena. Atsipalaiduokite, pagal galimybes patinginiaukite. Tik nepulkite išlaidauti.

REKLAMA

Šaulys. Diena žada gerų įspūdžių, mielų susitikimų, gal netgi slaptos romantikos. Būsite nusiteikę imtis reikalų, susijusių su nuosavybe, kreditais. Tačiau ir apsigavimų tikimybė nemaža, tad būkite apdairūs. Nepasikliaukite gandais.

Ožiaragis. Dvasinis bei fizinis komfortas šiandien jums bus itin reikalingas ir trokštamas. Regis, teks tvarkyti piniginius, turtinius reikalus. Jeigu norite gauti kokią lengvatą ar nuolaidą, gali kilti nesusipratimų, keistų kliūčių.

REKLAMA

Vandenis. Įdomi, informatyvi diena. Jus gali kažkuo nustebinti artimas žmogus arba neįprasto pasiūlymo sulauksite iš jums neabejingo asmens. Kas atrodė neįveikiama, gali savaime išsinarplioti su kitų pagalba.

Žuvys. Jūsų dėmesį užvaldys buitinės peripetijos. Turėsite išlaidų, susijusių su komfortu, įvaizdžiu, sveikata, namų ar namiškių reikmėmis. Pažįstamas asmuo gali suteikti konfidencialios informacijos, į kurią vertėtų atkreipti dėmesį.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų