REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Keliaujant po egzotiškas šalis nevalia atsipalaiduoti: nesvarbu, kaip meiliai paveikslėliuose atrodo kai kurie laukiniai gyvūnai, nuo jų geriau laikytis atokiau. Mes savo ruožtu nusprendėme pailiustruoti, kokį pavojų žmogaus gyvybei ir sveikatai jie iš tikrųjų gali sukelti.

REKLAMA
REKLAMA

Žmogus prieš dramblį

Drambliai dažniausiai atrodo esą paprasti ir draugiški gyvūnai, tačiau iš tikrųjų jie nepraleidžia galimybės pasigrumti. Šiame vaizdo klipe šalia gigantiškų gyvūnų filmavęs reporteris tuo galėjo įsitikinti savo kailiu: dramblys vos nenusuko jam rankos.

REKLAMAŽmogus prieš briedį

Iki 600 kilogramų užaugantys miško karaliai retai pirmi puola žmogų. Kaip bebūtų, kartais „neišlaiko“ ir jie. Vaizdo klipe matyti, kaip briedis trypia jo jauniklio ramybę sutrikdžiusį žmogų.Žmogus prieš beždžionę

Daugelis atostogautojų, pavyzdžiui Tailande, prie beždžionių artinasi nejausdami jokios baimės ir visiškai ignoruodami faktą, jog jos visgi tėra laukiniai gyvūnai. Maža to, dažniausiai beždžionės gyvena 200-300 gyvūnų grupėse, todėl paskelbus karą vienai, kovoti teks su visa šutve.

REKLAMA
REKLAMAŽmogus prieš leopardą

Į safarį išsirengusiems keliautojams derėtų atsiminti, jog vienas greičiausių planetos gyvūnų gali lengvai įšokti pro automobilio langą.Žmogus prieš avį

Avys, kaip žinia, dažniausiai yra laikomos švelnumo įsikūnijimais. Tačiau šis vaizdo klipas įrodo, kad kartais ir joms į galvą gali šauti mintis pabaksnoti žmogų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAŽmogus prieš gyvatę

Apie gyvačių keliamą pavojų žino kiekvienas. Kaip bebūtų, dažnam žmogui vis tiek kyla noras paerzinti šiuos roplius. Nėra žinoma, kas nutiko šiam vaizdo klipą sukūrusiam operatoriui, tačiau jį reikėtų suprasti kaip perspėjimą apie gresiantį pavojų.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų