Patarimai norint įsirengti jaukų valgomąjį

Dažnai kalbama, kaip įsikurti jaukią svetainę ar miegamąjį. Tačiau valgomasis – ne mažiau svarbi vieta mūsų namuose. Tai kambarys, kuriame visa šeima gali mėgautis skaniu maistu ar rytiniu kavos puodeliu. Negana to, sutikti gražų rytą bus žymiai smagiau patrauklioje aplinkoje. Todėl valgomojo interjeras yra toks pat svarbus kaip ir kitų kambarių. Tad į ką reikia atsižvelgti įrenginėjant šį kambarį?

Išsirinkite tinkamo dydžio baldus

Vienas iš iššūkiu yra pasirinkti tinkamo dydžio baldus. Prieš pradedant įrenginėti šį kambarį, išmatuokite savo erdvę. Rinktis baldus bus nesudėtinga, kai žinosite savo patalpos dydį ir turėsite planą.

Įprastai stalas ir kėdės – bet kurio valgomojo centras. Rinkdamiesi stalą pagalvokite, kiek žmonių norite susodinti kasdien, ir kuomet susirenka ne tik jūsų šeimos nariai, bet ir svečiai. Pateikiame populiariausių formų variantus:

● Apvalios formos – puikiai tinka mažose erdvėse.

● Stačiakampio formos – tinka didelėms erdvėms.

● Ovalo formos – ilgoms ir siauroms erdvėms.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į kėdžių pasirinkimą. Bene geriausia įsigyti tokias, kurios derėtų su stalu.

REKLAMA

Taigi, tereikia žinoti kambario dydį ir išsirinkti! Tai padaryti bus lengviau apsilankius parduotuvėje, pavyzdžiui Kaune: https://www.magresbaldai.lt/miestai/kaune/.

2021 metų tendencijos

Šiais metais ypač populiarus retro arba vintažinis stilius, kuris suteikia žavesio patalpai. Tinkamas atspalvių derinys ir baldų dizainas gali padėti atskleisti tokio valgomojo grožį. Na, o tiems, kurie mėgsta modernizmą, rekomenduojami metaliniai stalai. Pasirinkite kuo lengvesnius elegantiškus baldus. Taip kambarys atrodys erdvesnis. Neperkraukite patalpos masyviomis, sunkiomis kėdėmis.

Klasikinis stalviršis

Šis elementas gali būti pagamintas iš tokių natūralių medžiagų kaip medis, akmuo ar stiklas. Jis padeda sukurti įdomesnę baldo išvaizdą.

Kėdės

Verta paminėti ir tai, kad valgomojo kėdės yra svarbios tiek dekorui, tiek funkcionalumui atskleisti. Baldai su skirtingų formų atlošais suteiks kambariui kūrybiškesnį ir stilingesnį vaizdą.

Veidrodžiai

Valgomojo erdvėje veidrodžiai gali padaryti stebuklus. Jei turite pakankamai vietos, pastatykite tokį aksesuarą kambaryje. Tai ne tik vizualiai padidins erdvę, bet ir atspindės gėles, stalo įrankius. Tokiu būdu bus sukurta unikali atmosferą kambaryje.

Taigi įsirengdami valgomąjį būtinai įvertinkite kambario dydį. Tuomet bus lengviau rinktis baldus. Jei turite idėją, apsilankykite ir fizinėje parduotuvėje. Ten galėsite pasikonsultuoti su specialistais. Sekite ir pastarųjų metų tendencijas, galbūt atrasite tai, kad jums gražu ir panaudosite savo dekore.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų