Pasikeitė šlapimo spalva? Pasakė, kada verta sunerimti

Kai viskas jūsų kūne yra subalansuota, jūs nepatirsite sveikatos problemų. Jums kartais gali skaudėti galvą, bet nieko daugiau. Tai reiškia, kad jei staiga pradedate jausti skausmą ar diskomfortą, laikas atidžiau pažvelgti į savo kūną.

1. Moterims: pablogėjo PMS simptomai

Moterys ir merginos, sergančios liga, vadinama endometrioze, žino, kad tai panašu į PMS, tik daug blogiau. Endometriozės simptomai yra labai panašūs į PMS simptomus. Skirtumas yra tas, kad sergant endometrioze simptomai dažnai būna intensyvesni ir neišnyksta po mėnesinių. Gydytojas gali diagnozuoti ligą ir nustatyti gydymą.

2. Jūsų oda skauda, ​​niežti ir lupasi

Jei tai skamba pažįstamai ir jums tenka su tuo susidurti, galite sirgti psoriaze. Tai liga, dėl kurios pernelyg aktyvi ląstelių gamyba sukelia labai niežtintį odos išbėrimą. Gydytojas gali jums atsakyti galutinai ir paskirti, pavyzdžiui, kremą ar tepalą.

3. Jūs jaučiate kojų skausmą

Ar jums skauda kojas, bet nežinote iš kur atsirado šis skausmas? Tada jums reikia pasitikrinti magnio ir kalio kiekį. Magnio ar kalio trūkumas gali prisidėti prie kojų skausmo ir sustingimo. Galite pabandyti valgyti daugiau bananų, jogurto ir špinatų, kuriuose yra šių medžiagų, pataria „Tips and tricks“.

4. Pabundate su skausmu kakle ir pečiuose

Ar visada pabundate su kaklo ir pečių skausmu, nors ir jaučiatės pailsėję? Tai gali būti susiję su jūsų miego poza. Šios problemos gali kilti miegant ant šono. Jei tai atpažįstate, galite pabandyti miegoti pasidėję pagalvę tarp kelių arba miegodami apsikabinę pagalvę ir glausdami ją prie krūtinės.

5. Jūsų šlapimo spalva pasikeitė

Normalus šlapimas turi būti šviesiai geltonos spalvos. Jei jūsų šlapimas dažnai būna skirtingos spalvos, pavyzdžiui, tamsiai geltonas, oranžinis ar net raudonas, tai yra ženklas, kad kažkas gali būti negerai. Pirmiausia reikia išgerti daugiau vandens. Jei spalva nesikeičia, turėtumėte apsilankyti pas savo gydytoją, kad išsiaiškintumėte, kas yra negerai. Jei šlapimas raudonas, turėtumėte nedelsdami susisiekti su savo gydytoju.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų