Pasakė, kiek kiaušinių galima suvalgyti per savaitę: skaičius nustebins

Sidnėjaus universitetas atliko apklausą, o jos rezultatus paskelbė „Amerikiečių klinikinės mitybos žurnalas“ – jokių bėdų nekils, jei per 7 dienas suvalgysite net ir dvylika kiaušinių.

Dr Nick Fuller iš Bodeno Nutukimų, mitybos, mankštinimosi bei valgymo sutrikimų instituto atskleidė, kad per savaitę suvalgant 12 kiaušinių, tikrai nepadaugės širdies problemų.

Ar sveika valgyti kiaušinius?

Dr Fuller sakė: „Mūsų atliktas tyrimas rodo, kad nereikia vengti kiaušinių, jei maitinatės sveikai. Nors kiaušiniai turi daug dietinio cholesterolio, o žmonės, sergantys 2 tipo diabetu, turi daugiau „blogojo“ mažo tankio lipoproteino (LDL) cholesterolio, šis tyrimas patvirtina ankstesnių tyrimų išvadas, kad kiaušiniai nedaro jokios įtakos cholesterolio kiekiui kraujyje.

Kas buvo tiriama?

Tyrime dalyvavo dvi žmonių grupės. Pirmai grupei skirta 12 kiaušinių per savaitę dieta, o kitai – tik dviejų. Abi grupės buvo stebimos tris mėnesius. Nebuvo pastebėta jokių skirtumų tarp abiejų grupių dalyvių širdies kraujagyslių veiklos.

Balti kiaušiniai, ypatingai trynys, turi daug riebalų, vitaminų, baltymų ir sveikųjų riebalų. Trynyje gausu maistingųjų medžiagų, taigi neverta rinktis tik baltymus.

Kiek maistingųjų medžiagų turi kiaušinis?

Tinklalapis Egg Info teigia, kad kiaušiniuose yra labai daug maistingųjų medžiagų. Jame rašoma: „Kiaušiniai yra natūralus maistinių medžiagų – aukštos kokybės baltymų, vitaminų ir mineralų − šaltinis. Juose daug vitamino B2, riboflavino, vitamino B12, vitamino D, seleno ir jodo. Taip pat juose yra A ir B grupės vitaminų – folio, biotino, pantoteno rūgšties,  cholino −  bei kitų svarbiausių mineralų ir mikroelementų, įskaitant fosforą“.


Rašyti komentarą...
H
Henrikas
2021-05-05 23:13:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano anūkė šiandien laikė praktinio vairavimo egzaminą. Egzaminuotojas liepė sukti į dešinę, o pasukus, jis pranešė, kad komanda buvo sukti į kairę. Tai pavadinęs kritine klaida, egzamino neužskaitė. Panašu, kad daroma tai specialiai, vat tik liko išsiaiškinti kodėl. Patariau anūkei pateikti apeliaciją, tą patį patarė ir mokyklos instruktorius...
Atsakyti
-11

?
?
2021-05-06 09:44:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar apie kiausini ,ar vairavima,nieko nesuprantu
Atsakyti
-1

A
Aidas
2021-05-06 09:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviški viražai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų