REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Galbūt jums niekada net nekilo mintis, kas nutiks jūsų „Facebook“ paskyrai su visais jos įrašais, žinutėmis ir nuotraukomis po to, kai mirsite, tačiau paaiškėja, kad iš tikrųjų galite ją įamžinti visam laikui.

Galbūt jums niekada net nekilo mintis, kas nutiks jūsų „Facebook“ paskyrai su visais jos įrašais, žinutėmis ir nuotraukomis po to, kai mirsite, tačiau paaiškėja, kad iš tikrųjų galite ją įamžinti visam laikui.

REKLAMA

Daugelis iš mūsų naudoja „Facebook“ norėdami palaikyti ryšį su draugais ir šeima, dalytis mintimis ar tuo, ką darome, ir nuotraukomis iš kasdienio gyvenimo.

Tiems, kurie turėjo paskyrą socialinės žiniasklaidos platformoje nuo pat jos įkūrimo 2000-ųjų pradžioje, ji yra tarsi jų gyvenimo metraštis – bendravimas su senais mokyklos draugais, visa tai, kas jus domino, ir nuotraukos iš įvairių jūsų buvimo šioje Žemėje laikotarpių.

Kad ir kaip liguistai atrodytų, pagalvojus, jog galiausiai mirsi, darosi liūdna, kad tas profilis tiesiog išnyks, bet pasirodo, kad nebūtinai taip ir bus, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar žmonės sužino, kad draugai ir šeimos nariai turi galimybę įamžinti jūsų paskyrą, kai mirsite, bet galiausiai tai priklauso nuo jų pačių.

Technologijų milžinas pasiūlė keletą variantų, kad vartotojai galėtų įamžinti savo „Facebook“ profilį.

REKLAMA

Kaip įamžinti „Facebook“ profilį

Jei nenorite, kad jūsų „Facebook“ profilis išnyktų, jis gali būti įrašytas į atmintį, o tai reiškia, kad šalia jūsų vardo atsiras žodis „įamžinti“. Tai gali patvirtinti pats paskyros savininkas, kol yra gyvas, arba draugai ir šeima gali to prašyti po jo mirties.

Po žmogaus mirties jo draugams ir šeimos nariams bus prieinami tokie dalykai kaip nuotraukos, pranešimai ir įrašai.

Tai taip pat reiškia, kad artimieji gali savarankiškai skelbti įrašus mirusio asmens „Facebook“ paskyroje, atsižvelgdami į savo privatumo nustatymus.

REKLAMA
REKLAMA

Bet koks mirusio asmens bendrinamas turinys liks „Facebook“ ir bus matomas žmonėms, su kuriais jis juo dalinosi.

Jei asmuo miršta, bet norite, kad jo profilis liktų aktyvus, tikslinga tai padaryti, kad paskyra nebūtų rodoma pasiūlymuose draugauti, skelbimuose ar gimtadienio priminimuose.

„Facebook“ dabar leidžia pasirinkti seną kontaktą, atskirą vartotoją, turintį galimybę pasiekti jūsų įamžintą profilį.

Šis vartotojas gali tvarkyti pagarbos įrašus jūsų profilyje, atsakyti į draugų užklausas, atnaujinti profilio nuotrauką ir viršelio nuotrauką, taip pat prašyti ištrinti paskyrą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Svarbu tai, kad jie negali rodyti naujų įrašų kaip paskyros naudotojai arba peržiūrėti privačių „Facebook“ pranešimų.

Galite paprašyti, kad paskyra būtų įamžinta per „Facebook“ administraciją, jie peržiūrės prašymą ir su jumis susisieks.

Kaip ištrinti Facebook paskyrą

Įamžinta paskyra skirta ne visiems, todėl „Facebook“ leidžia vartotojams ištrinti paskyras mirusio asmens vardu.

Tačiau verta atminti, kad jei pasirinksite anketą ištrinti, visos žinutės, nuotraukos, įrašai ir komentarai bus visam laikui pašalinti iš socialinių tinklų platformos.

REKLAMA

Panašiai kaip įamžinant, turite prašyti ištrinti paskyrą, nebent miręs asmuo prieš mirtį patvirtino leidimą tą padaryti.

„Facebook“ paprašys dokumentų, patvirtinančių įgaliojimus ir įrodymus, kad jūsų artimas žmogus mirė.

Reikės pateikti vieną iš šių dokumentų: įgaliojimą, gimimo liudijimą (jeigu mirusysis yra nepilnametis), paskutinės valios testamentą arba palikimo dokumentą – taip pat mirties liudijimą ar nekrologą.

„Facebook“ rekomenduoja visiems vartotojams kuo greičiau apsvarstyti sprendimą ištrinti ar įamžinti profilius.

„Atminkite, kad atminimo įamžinimas yra didelis sprendimas. Jei nesate mirusio asmens šeimos narys ar artimas draugas, rekomenduojame susisiekti su to asmens šeima prieš prašant įamžinti“, – rekomenduoja „Facebook“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų