Pasakė, kaip pagaminti tobulą žuvienę: daug vargti nereiks

Tikra lietuviška vasara neatsiejama ir nuo gardžiai paruoštos, ką tik iškeptos žuvies. Tuo darkart įsitikino profesionalūs TV3 laidos „La maistas“ virtuvės šefai Vylius Blauzdavičius ir Tomas Rimydis, kurie kartu su Mindaugu Rainiu lankėsi kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“.

Šio sekmadienio laidoje grilio ekspertas Vylius pripažino, kad apie savo patiekalą nemažai galvojo – vyras pats sau metė iššūkį ir bandė paruošti karpį su tortilijomis ir daržovėmis.

Nesudėtingai paruošiamas padažas ruošiamas vos iš kelių ingredientų, tačiau susijungus sūrumui, saldumui ir rūgštumui padažas nustebina tobulu skoniu, kuris tikrai pagardina kiekvieną kąsnelį. Ingredientų kiekius galima keisti pagal skonį, taip padažas sužavės kiekvieną, prisėdusį prie stalo. Paruošti žuvį tikrai nesudėtinga, o ir nereikės daug laiko gaminant šį patiekalą. Tačiau kiekvienas paragavęs patiekalą įvertins puikiai.

Karpio filė ant grotelių su daržovėmis ir krienų padažu

Gardų karpį galima tiekti su puikiu krienų padažu ir daržovėmis. Tiekiama su lavašais. Puikus patiekalas visos šeimos pietums.

O štai Tomas ruošė vakarienę visai šeimai – sriubą, kuriai prireikė vos vieno karpio.

„Nežinau geresnio patiekalo gamtoje, kai yra tiek daug nuostabių tvenkinių, o juose – plaukiojančios šviežios žuvies. Man tai gamtoje asocijuojasi su gera sriuba, o šią žuvienę pavadinau „karpiene“ – mėgstu pavadinimus pritraukti prie aiškumo“, – sako jis.

Sriubos sultiniui šefas naudojo žuvies kaulus ir odą. Įprastai galima visa tai surišti į merlių. Tačiau puikiai galima virti tiesiog puode, o tuomet perkošti. Žuvies Tomas nesūdo, o naudoja tik žoleles ir alyvuogių aliejų tobulam skoniui sukurti. Šią puikią sriubą paruošti nėra sudėtinga, o taip smagu gardžiuotis pietumis gamtoje su artimaisiais.

Karpienė su pastarnokais

Gardžią sriubą paruošti galima ir iš karpio. Nėra sudėtinga, o skonis sužavės kiekvieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų