naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Corey Wilkinson buvo skubiai grąžintas į reanimaciją iškart to to, kai jam buvo atlikta tonzilių operacija. Dabar vaikinas vėl iš naujo turi mokytis vaikščioti, kalbėti ir net valgyti.

Corey Wilkinson buvo skubiai grąžintas į reanimaciją iškart to to, kai jam buvo atlikta tonzilių operacija. Dabar vaikinas vėl iš naujo turi mokytis vaikščioti, kalbėti ir net valgyti.

REKLAMA

Prieš išvykstant gyventi kartu su mergina, 19-mečiui Corey buvo atlikta tonzilių šalinimo operacija. Tačiau viskas pakrypo kitaip nei tikėtasi. Vaikino tėvai buvo priblokšti sulaukę skambučio, kuris pranešė, jog po operacijos vaikinas grįžęs namo buvo atgal skubiai pargabentas į ligoninę.

Papuolęs į reanimaciją vaikinas buvo prijungtas prie kvėpavimo aparato ir maitinimo zondo. Kuomet medikai bandė leisti vaikinui vėl kvėpuoti pačiam – jam sustojo širdis.

Nežinojo, ar reaguos į aplinką

Šeimai buvo pasakyta, kad jis gali neišgyventi, nes jam buvo skirta gyvybę palaikanti priemonė.

REKLAMA

Jo mama Nicki sakė: „Mums paskambino Corey mergina, sakydama, kad jis buvo skubiai nuvežtas į ligoninę dėl didelio kraujavimo ant tonzilių. Mes atvažiavome vidurnaktį ir buvome informuoti, kad jam buvo atlikta trauminė operacija ir jį teko prijungti prie kvėpavimo aparato, nes jam sunku kvėpuoti. Po to dviem savaitėms jam buvo skirta gyvybę palaikanti priemonė, tačiau jis nereagavo. Tuo metu nebuvome tikri ar Corey buvo pažeistos smegenys.“

REKLAMA

Moteris pasakoja, kad atvykę kartu su vyru aplankyti sūnaus nežinojo, ar jis reaguos į prisilietimus. Tačiau nutiko stebuklas ir Corey pradėjo reaguoti atsakydamas rankos spustelėjimu.

Anot vaikino mamos, šiuo metu Corey yra pakankamai atsigavęs ir greitu metu gali būti atitrauktas nuo jo gyvybę palaikančių aparatų. Nepaisant to, vaikinui reikia padėti ir valgyti, nes šiuo metu jam yra sunku ryti maistą.

Kol kas neaišku, ar operacijos metu buvo padaryta ilgalaikė žala vaikino sveikatai, tačiau paauglys netrukus bus perkeltas į reabilitacijos centrą, rašoma thesun.co.uk.

REKLAMA

Šeima nusprendė netylėti ir kreiptis pagalbos, kad surinktų pakankamai pinigų, jog galėtų namus pritaikyti Corey sveikimui.

Vaikino mama Nicki rašė: „Corey dabar daro pažangą: jo kalba gerėja, bet vis dar maitinasi nesavarankiškai. Skauda, ​​kai tavo sūnus verkia ir prašo grįžti namo, žinodamas, kad negaliu jo parsivežti namo ir nežinau, kada galėsiu, bet jis vis dar yra su mumis ir aš negaliu juo nesididžiuoti dėl to, ką jis įveikė.

„Corey reikės daug įrangos, kad padėtų jam atsigauti, o namuose reikės šiek tiek prisitaikyti, kad jis saugiai grįžtų namo, todėl visos aukos, skirtos mums paremti, būtų finansuojamos prisitaikymui namuose.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų