Taigi, moterims, kurios įprastai 13-ka valandų nakties metu turėdavo pertrauką tarp valgymų, rizika, jog vėžys atsinaujins, buvo 36 proc. mažesnė. Tyrimą atlikusių mokslininkų teigimu tai itin paprasta ir įmanoma strategija, siekiat užkirsti kelią krūties vėžio atsinaujinimui. Šis atliktas tyrimas įrodo, jog valgymo laiko parinkimas gali būti toks pat, kaip ir pats vartojamas maistas.
Kasmet Britanijoje daugiau nei 50 000 moterų yra diagnozuojamas krūties vėžys, iš kurių apie 22 proc. miršta per dešimt metų, o pagrindinė to priežastis ta, jog liga sugrįžta ir vėl pasklinda po organizmą.
Krūties vėžio simptomai
Krūties vėžio simptomus pajusti išties gana sunku, kadangi pirmosiose stadijose nejaučiamas joks skausmas, o kitų akivaizdžių negalavimų liga taip pat neturi. Vis dėlto, kartais galima pastebėti krūties formos pokyčius ir užčiuopti padidėjusius limfmazgius. Be to, jei piktybinis darinys krūtyje dar visai nedidelis, pirštais jį apčiuopti dažniausiai gana sudėtinga, šis gali būti pastebėtas tik atlikus momografiją ar krūties echoskopiją.
Visgi, net ir užčiuopus mazgelį jis bus neskausmingas, tad jei kankina nerimas, delsti ir laukti ryškesnių simptomų nevertėtų. Šiaip ar taip, pažengusi liga gali išprovokuoti ir pastebimus simptomus, kaip akivaizdus krūties formos ir odos pakitimas, kraujavimas ar pasikartojantis mastitas.