Paplūdimyje 18-metė patyrė šoką: supratusi, kas vyksta, lėkė klykdama

18-metė Kristina Lowe iš Floridos, JAV, persigandusi skubėjo iš vandens, kai ryklys praplaukė pro jos kojas, kai fotografavosi savo „Instagram“ paskyrai.

Rugsėjo 14 dieną mergina su savo draugais fotografavosi, kai keturių pėdų vandenyno plėšrūnas nusprendė sugadinti merginos nuotrauką ir net, panašu, pamojavo savo peleku kamerai prieš dingdamas bangose.

Kaip reikiant išgąsdino

Tą akimirką, kai daryta nuotrauka, K. Lowe susiraukė ir plačiai pravėrė burną rėkdama, kai plėšrūnas tyliai slinko pro šalį. Politikos mokslų studentė sakė, kad ji mėgavosi diena su draugais, kai staiga pajuto, jog kažkas yra šalia jos.

Žinodama, kad maudosi „pasaulio ryklių įkandimų sostinėje“, Naujajame Smyrnos paplūdimyje Floridoje, JAV, mergina iškart pradėjo judėti link kranto. Jos draugė, kuri buvo už kameros, taip pat 18-metė Annalea Burr, kartu su K. Lowe saugiai grįžo į krantą be rimtų sužalojimų.

Paskelbusi nuotrauką internete, Kristina tvirtina, kad, nepaisant artimo susidūrimo, ji vėl bris į vandenį, nes dauguma atakų nėra mirtinos. 

„Buvo beprotiška. Tai mano pirmas susidūrimas su rykliu. Mano draugė fotografavo mane vandenyje, nes norėjau turėti nuotraukų savo „Instagram“ paskyrai, rašoma mirror.co.uk.

Pajaučiau, kaip kažkas prisilietė prie mano kojos. Pažiūrėjau žemyn ir tai, ką mačiau, atrodė kaip didelė žuvis. Supratau, kad tai ryklys ir pradėjau bėgti. Kai pajutau, kad kažkas liečiasi prie mano kojos, pagalvojau „o Dieve, ryklys“. Tai buvo mano pirmoji mintis. Tai pasaulio ryklių įkandimų sostinė“, – pasakojo mergina.

Vandens pramogų neatsisakys

„Jų oda labai šiurkšti ir kai ryklys praplaukė pro mane, nubrozdino man kelį. Nuotraukoje yra mano veidas, kai tik pamačiau ryklio peleką. Aš rėkiau, kai jaučiau, kad jis prie manęs trinasi“, – kalbėjo ji.

Kai Kristina pastebėjo sidabrinį ryklio peleką, kylantį iš vandens, ji greitai nubėgo į krantą ir ragino draugę padaryti tą patį.

Paskelbusi apie savo nuotykį socialiniuose tinkluose, Kristina tvirtina, kad tai vis tiek neatbaidė nuo maudynių, nes tai „ryklių namai“, tačiau pripažįsta, kad patirtis buvo „tikrai bauginanti“. 

Ji sakė: „Tikrai dar brisiu į vandenį. Gyvenau čia visą savo gyvenimą, tad tai neatbaidys manęs. Aš buvau jų namuose. Tiesiog nelipau į vandenį tą dieną, pasiėmiau laisvadienį.

Visi dėl manęs rūpinasi, nes tai buvo labai baisu, bet man viskas gerai. Žmonės sakė, kad džiaugiasi, jog aš sveika, klausė, kas nutiko. Greičiausiai, taip daugiau nenutiks.“


Rašyti komentarą...
V
Vidas
2021-09-24 19:30:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pataisykite klaidas, įsivėlė negražus žodis.
Atsakyti
-1

M
Mari
2021-09-24 16:46:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk ji dar jauna ir norisi būti dėmesio centre.Už tai reiketia sumokėti,kartais net gyvybę.Gerai,kad laimingai baigėsi.
Atsakyti
-1

A
Amsis
2021-09-24 22:46:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi 4 pėdos tai tik truputį virš metro. Čia ne ryklys buvo, o rykliukas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų