Pamotės poelgis sukrėtė internautus: niekada taip nesielgtų su vaiku

Savo įsūnį iš šeimos nuotraukos ištrinti norėjusi moteris vadinama „monstru“. Savo tapatybės atskleisti nenorėjusi moteris norėjo, kad jos partnerio vyriausias sūnus iš pirmos santuokos būtų ištrintas iš jų šeimos nuotraukos.

Kadangi moteris norėjo nuotraukos „tik su savo berniukais“, jai pasirodė nieko baisaus, jei jos partnerio sūnus iš nuotraukos bus ištrintas. Savo prašymu ji pasidalino feisbuke ir jos dilemos ekranvaizdžiai nuo tada žaibiškai išplito tviteryje, rašoma dailystar.co.uk.

Savo pirmajame pageidavime ji nuotrauka pasidalino feisbuko grupėje, kurioje galima ieškoti nuotraukų redagavimo ekspertų. Moteris rašė: „Sveiki! Ar kas nors mokėtų ištrinti vaiką per vidurį? Galiu iškart sumokėti 10 dolerių. Fotografo leidimas gautas!“

Šalia ji pridėjo susirašinėjimo su fotografu ekranvaizdį, kuriame aiškino, kad nori nuotraukos „tik su savo berniukais“.

Tviteryje šiuo įrašu pasidalino naudotojas, pasivadinęs „WadeCross“, jis rašė: „Pamačius šitą gumulas gerklėje man daugiau niekada nebeišnyks.“ Situacija nuliūdino ir šio naudotojo sekėjus, kurie šią mamą vadino „pasibjaurėtina“ ir „begėde“.

Vienas jų rašė: „Kaip žmonės gali būti tokie supuvę?“ Kita komentatorė pridėjo: „Pasibjaurėtina, kad kam nors į galvą gali ateiti tokia mintis."

Trečia pridūrė: „Šita moteris – tikra beširdė. Negaliu patikėti, kad kažkas sutiko ištrinti tą berniuką iš nuotraukos, turint omenyje visas aplinkybes.“

Tuo tarpu kažkas atrado šios moters feisbuko profilį, kuriame būtent ši nuotrauka su ištrintu įsūniu ir puikuojasi kaip jos profilio nuotrauka. Komentatoriai rašė:

„Nors ir nėra daug šitos pabaisos gynėjų, vistiek, aiškumo dėlei: ji ne tik norėjo turėti keletą nuotraukų albumui tik su savo biologiniais vaikais. Versiją su ištrintu vaiku ji nusistatė kaip savo profilio nuotrauką – tai būtent ta nuotrauka, kuria ji prisistato pasauliui. Ji taip mato savo šeimą.“


Rašyti komentarą...
r
restvestwist
2020-10-16 16:18:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetainė suaaugusiėms, nоrintiems sųsiraasti partnerį, nоrintiеms pаsimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų