• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mama netyčia apstulbino visą savo sūnaus klasę, į kambarį įėjusi visiškai nuoga, kai jos sūnus tuo tarpu dalyvavo pamokoje per „Zoom“.

Mama netyčia apstulbino visą savo sūnaus klasę, į kambarį įėjusi visiškai nuoga, kai jos sūnus tuo tarpu dalyvavo pamokoje per „Zoom“.

REKLAMA

Internete cirkuliuojančiame vaizdo įraše matoma, kaip mažas berniukas, vardu Tayvionas, rodo į kažką už savęs ekrane. Po kelių sekundžių į kambarį įeina visiškai nuoga jo mama ir kambaryje kažko ieško. Mokytoja tuo tarpu bando atkreipti besnaudžiančio mokinio dėmesį, bet staiga pastebi nuogą moterį ir liepia Tayvionui išsijungti kamerą. 

„O dieve, kas ten nuogas už tavęs?“ – klausia ji. – „Išsijunk savo kamerą Tayvionai!“  

Kai tik mama supranta, kad pateko į kameros filmuojamą vaizdą, ji greitai pabėga, o mokytoja su visais mokiniais (ar bent tais, kurie tuo metu nemiegojo) lieka apstulbę. 

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienį šiuo vaizdo įrašu Tviteryje pasidalino naudotojas, pasivadinęs „Young Simba“. Jis rašė: „Žmonės, uždrauskite pamokas per „Zoom“.“ Šį klipą peržiūrėjo daugiau nei 5,5 milijonai žmonių ir daugeliui jis pasirodė labai juokingas – ypač berniuko veido išraiška.  

REKLAMA

„Jis galvoja, o ne, ir vėl ta mama!“ – juokavo vienas žmogus. – „Aš jai sakiau, kad būtų atsargi, kai aš „zoominu“.“ 

„Negaliu nustoti juoktis.“ – rašė kitas žmogus,  rašoma dailymail.co.uk. 

Dar kiti juokėsi iš mokinio, kuris pamokos metu saldžiai miegojo – vienas žmogus rašė: „Geras, šitas vaikas kietai miegojo.“ 

Nors daugeliui visa situacija pasirodė komiška, kai kurių nuomone tai nepriimtina ir net liūdna.  

REKLAMA
REKLAMA

„Turbūt aš vienintelė, nemananti, kad tai juokinga.“ – rašė viena naudotoja. – „Šitas berniukas jau per didelis, jo mama negali vaikščioti po namus nuoga!! Jei tai būtų maža mergaitė su tėčiu, niekam nebūtų juokinga.“

„Ačiū tau, visi šitie žmonės nenormalūs. Negalima prie vaikų vaikščioti nuogiems. Tai nenormalu!“, – jai pritarė kitas žmogus.  

„Man labai gaila visų šitų vaikų... Kai kurie negauna pakankamai mokytojų dėmesio, nes jų namuose – betvarkė. Tėvai jiems nepadeda... Mokykla – ne vaikų darželis, tėvai vaikams turi padėti“, – komentavo dar vienas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentaruose taip įsižiebė diskusija apie tai, ar galima prie savo vaikų sukinėtis nuogiems.   

Vaikai iš savo mamų gimsta nuogi ir tėvai visą laiką juos mato nuogus.“ – rašė vienas komentatorius. – „Visiškai normalu ir tėvams prie vaikų būti nuogiems, jei tame nėra nieko seksualaus. Kai kurie žmonės neturi atskiro kambario, kuriame galėtų persirengti, nes visi gyvena tame pačiame kambaryje.“

„Kiekvienas gali turėti savo nuomonę – tai būtent tokia situacija.“ – komentavo dar vienas. – „Man atrodo, kad mamoms galioja kitokios taisyklės. Paklauskit savo mamų, kaip viskas atrodė, kai jums buvo 8 metai. Tikrai kartais matydavote ją nuogą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų