Pamirškite purviną orkaitę: išvalysite lengvai vos su 2 produktais

Visi žinome, kaip sunku kartais būna imtis valyti orkaitę, bet šis darbas nebūtinai turi būti toks varginantis. Yra daugelis būdų nešvarumams šalinti ir ne visada būtinai reikia stiprių chemikalų.

Taigi, jei namie neturite orkaitės valiklio, galite tiesiog į pagalbą pasitelkti kitas namie turimas priemones, kurios irgi suveiks.

Visų pirma, iš valgomosios sodos ir vandens galite pasigaminti pastos, kuria padenkite visą orkaitės paviršių. Tik būkite atsargūs – jos tepti negalima ant orkaitės kaitinimo elementų. Taip išteptą orkaitę palikite 12 valandų arba per naktį. Tada tiesiog tereikės šią pastą nuvalyti drėgna šluoste, rašoma dailystar.co.uk

Priskretusius nešvarumus galite nuvalyti plastikiniu įrankiu, bet nenaudokite metalo – taip subraižysite orkaitę. Tuomet išpurkškite orkaitės vidų actu – ten likusi valgomoji soda pradės putoti. Štai ir viskas – puikus būdas valyti orkaitę be jokių chemikalų!

Apie šias sudedamąsias dalis švaros ekspertė Melissa Poeppings sakė: „Šios priemonės yra tiesiog puikios. Tai visiškai natūralios veikliosios medžiagos, kurias tikrai galima naudoti vietoj įprastų valiklių, kurie dažnai orkaitėje palieka kenksmingų garų. Stiklinėms orkaitės durelėms aš mėgstu naudoti vandens ir distiliuoto baltojo acto mišinį lygiomis dalimis, į kurį įlašinu truputį citrinos aliejaus dėl kvapo.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų