Kalkes virdulyje pašalinkite be jokio vargo: mama atrado naują būdą

Amelia Mandeville iš Hempšyro, Didžiosios Britanijos, norėjo pagal internete rastą receptą pasigamintu skysčiu pašalinti kalkes iš virdulio – savo bandymu ji pasidalino savo „TikTok“ paskyroje.

Britė atrado netikėtą būdą pašalinti kalkes iš virdulio – ji naudojo visiems pasiekiamą priemonę, rašoma mirror.co.uk.

Kai Amelia Mandeville pastebėjo, kad jos virdulio vidus pasidengė kalkių nuosėdomis, ji nusprendė išbandyti internete matytą metodą – jo efektyvumu ji nebuvo įsitikinusi. Netikėtas sprendimas buvo į virdulį supilti visą butelį kolos, o tada jį užvirti.

Moteris eksperimentu pasidalino savo „TikTok“ paskyroje – jos vaizdo  įrašas buvo peržiūrėtas beveik 300 000 kartų.

„Gerai, bandau šį tą naujo, ką ir vėl radau internete“, – vaizdo įrašo pradžioje sako Amelija, žiūrėdama į savo virdulio vidų. – „Labai nekantrauju, nes man pykina vien nuo minties čia pilti chemikalus ir tada ilgai ir nuobodžiai skalauti vandeniu. Kita vertus, jei taip pat veikia kola, tada man kyla klausimų dėl kolos.“

Tada ji į virdulį iki viršutinės linijos pripila kolos, ją užverda ir palieka pusvalandžiui. Tuomet Amelia skystį išpila į virtuvės kriauklę ir virdulį šiek tiek patrina, ir procesą pakartoja. Moteris net du kartus pabrėžia, kaip maloniai kvepia verdanti kola – tai turėtų labai patikti tiems, kurie negali pakęsti verdančio acto kvapo, kuris po namus pasklinda taikant kitą populiarų kalkių šalinimo iš virdulio metodą. Vaizdo įrašo pabaigoje Amelia parodo savo netikėto valymo metodo rezultatus.

„Oho, kola gerai pasidarbavo“, – sako ji, filmuodama tviskantį vidinį ką tik išvalyto virdulio paviršių.

Pasak „Good Housekeeping“, kola buityje įvairiai naudojama jau daugelį dešimtmečių. Ją galima naudoti ne tik kalkių šalinimui iš virdulių, bet ir kramtomosios gumos traukimui iš plaukų, kraujo dėmėms valyti bei automobilio akumuliatoriaus dėžės valymui.


Rašyti komentarą...
D
Danute
2020-12-20 16:37:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
2 saukstai druskos, 2 saukstai acto ,puse arbatinio vandens , uzvirinti, jei dar liko nuosedu, dar uzvirinti turetu pasisekti, sekmes!
Atsakyti
0

E
E
2020-12-09 17:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tamsuoliai tie britai, geriausias būdas įberti citrinos rūgšties žiubsnelį ir užvirinti. Jokios chemojos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų