REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Internete išpeiktos pamergės, draugės vestuvių dieną tyčia sulaužiusios nuotakos nustatytas aprangos taisykles.

Internete išpeiktos pamergės, draugės vestuvių dieną tyčia sulaužiusios nuotakos nustatytas aprangos taisykles.

REKLAMA

„TikTok“ naudotoja „@gabyrojas992“ pasidalino vaizdo klipu, kuris jau buvo peržiūrėtas daugiau nei 8,5 milijono kartų – jame pamergės apsivilkusios violetinėmis suknelėmis ir... apsiavusios violetiniais „Crocs“ batais. Įrašas komentuojamas taip: „Kai ji pasakė ne „kroksams“.

Užuot kartu pasijuokę, komentatoriai palaikė nuotaką ir sakė, kad pamergė pasielgė nepagarbiai.

Nuotaka vos sulaikė ašaras iš pykčio 

Vienas žmogus rašė: „Ar jūs suprantate, kad čia ne jūsų vestuvės?“. „Aš būčiau apsiverkusi, visai nejuokinga“, – rašoma kitame komentare. „Labai tikiuosi, kad atsinešėte kitus batus persiauti“, – pridūrė trečias žmogus. „Tikrai nepagarbu... Aš tokių pamergių net į nuotraukas nedėčiau... Visai nesunku daryti taip, kaip nori nuotaka.“

Įrašo autorė vėliau patikslino situaciją – ji sakė, kad pamergės iš tiesų buvo su kitais batais, o „kroksus“ atsinešė tik fotosesijai.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pridūrė: „Ceremonijos metu buvome su aukštakulniais, o su „kroksais“ tik fotografavomės.“

Vaizdo įraše buvo rodoma vestuvinių nuotraukų serija – kai kuriose nuotraukose tokiais batais avi ne tik pamergės, bet ir pati nuotaka. Dar kitose nuotraukose pamergės avi basutėmis, o nuotakos uždraustus batus laiko rankose. Tačiau žiūrovams ir tokie paaiškinimai neįtiko, rašoma dailystar.co.uk.

„Net nesvarbu, kad per ceremoniją buvote su aukštakulniais, čia bus jos vestuvinės nuotraukos“, – rašė viena pikta komentatorė.

Kita pridūrė: „Jūs sugadinote nuotakai fotosesiją.“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų