Pamergių elgesys pritrenkė svečius: nuotaka vos sulaikė ašaras iš pykčio

Internete išpeiktos pamergės, draugės vestuvių dieną tyčia sulaužiusios nuotakos nustatytas aprangos taisykles.

„TikTok“ naudotoja „@gabyrojas992“ pasidalino vaizdo klipu, kuris jau buvo peržiūrėtas daugiau nei 8,5 milijono kartų – jame pamergės apsivilkusios violetinėmis suknelėmis ir... apsiavusios violetiniais „Crocs“ batais. Įrašas komentuojamas taip: „Kai ji pasakė ne „kroksams“.

Užuot kartu pasijuokę, komentatoriai palaikė nuotaką ir sakė, kad pamergė pasielgė nepagarbiai.

Nuotaka vos sulaikė ašaras iš pykčio 

Vienas žmogus rašė: „Ar jūs suprantate, kad čia ne jūsų vestuvės?“. „Aš būčiau apsiverkusi, visai nejuokinga“, – rašoma kitame komentare. „Labai tikiuosi, kad atsinešėte kitus batus persiauti“, – pridūrė trečias žmogus. „Tikrai nepagarbu... Aš tokių pamergių net į nuotraukas nedėčiau... Visai nesunku daryti taip, kaip nori nuotaka.“

Įrašo autorė vėliau patikslino situaciją – ji sakė, kad pamergės iš tiesų buvo su kitais batais, o „kroksus“ atsinešė tik fotosesijai.

Ji pridūrė: „Ceremonijos metu buvome su aukštakulniais, o su „kroksais“ tik fotografavomės.“

Vaizdo įraše buvo rodoma vestuvinių nuotraukų serija – kai kuriose nuotraukose tokiais batais avi ne tik pamergės, bet ir pati nuotaka. Dar kitose nuotraukose pamergės avi basutėmis, o nuotakos uždraustus batus laiko rankose. Tačiau žiūrovams ir tokie paaiškinimai neįtiko, rašoma dailystar.co.uk.

„Net nesvarbu, kad per ceremoniją buvote su aukštakulniais, čia bus jos vestuvinės nuotraukos“, – rašė viena pikta komentatorė.

Kita pridūrė: „Jūs sugadinote nuotakai fotosesiją.“

 


Rašyti komentarą...
E
Ema
2021-05-10 07:01:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man fainai,liksmai,neiprastai.Svarbu,kad draugai yra ,o kuom apsiavusios,kad tik Jos salia.Siandien pykstam ,poryt juoksis.Pacioms patiks neiprasta.Nereikia painioti,isdaigas draugiu su rimtais dalykais.Nezinau aisku,gal kitiems baisu,as matau po daug metu besijuokiancias drauges.Visur matykim linksmaja gyvenimo puse,gal geriau ir mums gyvent bus.O cia visi sveiki ,linksmi, bet ne apavas ne toks.
Atsakyti
-20

G
Gyventoja
2021-05-10 07:05:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kas tokio palinksmino ventures.Bus ka prisimint,kai per ziuret nuotraukas.Svarbu kad ,atejo o su batais,ar be ju koks skirtumad.Reikia ziureti su jumoru. Vadinasi taip turi buti
Atsakyti
-18

.
.
2021-05-10 09:40:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
apseves))))-----APSIAVĘS.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų