Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Internete pasklido šokiruojantys vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotos jaunos mergaitės, išniekinančios kūdikio kapą, sukėlė pasipiktinimą.

Internete pasklido šokiruojantys vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotos jaunos mergaitės, išniekinančios kūdikio kapą, sukėlė pasipiktinimą.

REKLAMA

Du incidento, įvykusio Leigh mieste, Didžiojoje Britanijoje, klipai buvo plačiai paplitę socialinėje medijoje.

Viename pavaizduota, kaip mergina ima daiktus nuo kūdikio kapo Leigh kapinėse ir juokdamasi meta žaislą į antkapį. Kitame vaizdo įraše pavaizduota, kaip mergina ima gėles nuo kito kapo ir numeta jas ant tako, rašoma itv.com.

Miesto tarybos atstovas sakė, kad pareigūnai kapinėse lankėsi po to, kai buvo nufilmuotas vaizdo įrašas. Jie patvirtino, kad antkapis nebuvo „fiziškai pažeistas“.

Sukrėsti žiūrovai išreiškė savo pasipiktinimą poelgiu, kuris buvo įvardytas kaip „šlykštus ir niekšiškas“.

Vienas žmogus rašė: „Tai visiškai niekšiška! Bet koks padorus tėvas būtų pasibjaurėjęs!“.

REKLAMA

Kitas rašė: „Šlykštu! Jiems turėtų būti gėda! Kodėl jos vienos vaikščioja po kapines?!“.

Kitas ragino įsikišti kaltininkų tėvus, sakydamas: „Tikimės, kad tėvai iš tikrųjų ką nors padarys, viešai atsiprašys šeimos narių ir iš pradžių sutvarkys visus kapus, siaubingos kvailos mergaitės“.

„Esate siaubingos, siaubingos, siaubingos mergaitės. Galvojate, kad galite nusiaubti kapus ir nuo to išsisukti, bet negalite, tikiuosi, kad karma jums atsilygins!“, – rašė dar vienas žmogus.

REKLAMA
REKLAMA

@random_uno horrible horrible horrible girls use are!!! thin thinking can reck graves and get away wiv it, well looks like you ain't, hope karma gets u bad!!! u scruffy [email protected], your both vile🤮, and clearly need your head sorting!! #emmacoulson #fypシ #getmeontheforyoupage ♬ original sound - follow me 😎❤

Antkapis nepažeistas

Miesto tarybos aplinkosaugos direktorius Paulas Bartonas sakė: „Žinome apie vaizdo įrašą iš Leigh kapinių, kuris plinta socialinėje medijoje. Gavę pranešimus apie šį vaizdo įrašą, mūsų komanda aplankė kapines ir galime patvirtinti, kad antkapis nėra fiziškai pažeistas.

Jokiu būdu netoleruojame tokio elgesio ir norėtume nuraminti šeimas, kad esame įsipareigoję užtikrinti, kad visos mūsų kapinės būtų saugios vietos aplankyti ir prisiminti artimuosius“.

Tokias mergas isvesti y Sibira medziu kirsti ,an duonos ir vandens
21 amžiaus t.e.š.l.a.g.a.l.v.i.a.i kurie nežino ribų ir jų nejaučia,nes šiais laikais pasaulyje vaiku teises juk..O už tokius dalykus rankas kojas sulaužyti mažai...
Neranda užsiėmomo, bl. Dirbt eikit ...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų