Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ekologiškai su šeima gyventi bandanti mama papasakojo, kaip panaudoja senus sūnaus drabužius.

Ekologiškai su šeima gyventi bandanti mama papasakojo, kaip panaudoja senus sūnaus drabužius.

REKLAMA

Vieną vaiką auginanti Alice savo Tiktoko kanale „@crunchyipadbaby“ turi daugiau nei 70 000 sekėjų. Čia ji dalinasi filmukais apie alternatyvų gyvenimo ir vaikų auklėjimo būdą – pavyzdžiui, ji pusantrų metų vaikui netaiko miego režimo ir leidžia valgyti purvą bei akmenis.

Tačiau vienas jos vaizdo įrašas susilaukė daugiau dėmesio, nei kiti. Alice paaiškino, kad jos sūnaus Ferno drabužiai ilgiau metų netarnauja, nes išsitepa arba vaikas juos išauga. Tuomet ji drabužius panaudoja kitaip. Šeima jais naudojasi kaip tualetiniu popieriumi, rašoma mirror.co.uk.

Savo vaizdo įraše, kuris surinko daugiau nei milijoną peržiūrų, Alice parodo keletą išteptų šliaužtinukų trumpomis rankovėmis, sumestų ant klozeto.

REKLAMA

@crunchyipadbaby

♬ Fallout - Masked Wolf & Bring Me The Horizon

Internautai palaikė idėją

Nuo tada šis filmukas surinko daugiau nei 64 000 patiktukų ir daugelį komentarų – panašu, kad daugeliui žiūrovų tokia mintis patiko.

„Mano mama taip darydavo su visais mano senais drabužiais, kai buvau maža, tik kad iš jų ji pasidarydavo skudurus – keletą turime iki šiol“, – rašė viena žiūrovė.

„Labai gera mintis, Alice!“, – pridūrė kitas. – „Bet man gražiausi vaiko šliaužtinukai kelia per daug emocijų, kad galėčiau jais valytis užpakalį“.

Trečias svarstė: „Kad būtų lengviau naudoti, reikėtų juos sukarpyti“, – rašė dar vienas žmogus.

Komentatoriai taip pat siūlė, kad visus išsitepusius vaiko drabužėlius galima nudažyti tamsesne spalva: „Bet tai, tiesą sakant, geniali mintis, nes tokių drabužėlių medžiaga yra švelnesnė už rankšluosčių“.

Vėliau Alice komentaruose patvirtino, kad taip pernaudotus drabužėlius skalbia po kiekvieno naudojimo kartu su bidė naudojamais rankšluosčiais. Tuo tarpu kita mama neseniai įžiebė diskusiją dėl žindymo, pasidalindama Tiktoko filmuku, kuriame savo dviejų metų amžiaus sūnų moko neperžengti ribų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų