• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuotaka visai neapsidžiaugė, kai jaunojo sesuo pasirodė vestuvėse blizgančia balta suknele, nepaisant to, kad jai kvietimas į šventę buvo anuliuotas. 

Nuotaka visai neapsidžiaugė, kai jaunojo sesuo pasirodė vestuvėse blizgančia balta suknele, nepaisant to, kad jai kvietimas į šventę buvo anuliuotas. 

REKLAMA

Jei dalyvaujate tradicinėse vestuvėse, tikrai žinote auksinę taisyklę nesirengiate baltai. O štai vieno jaunikio sesuo suklaidino svečius savo apranga, kai į brolio vestuves atvyko pasipuošusi blizgančia balta suknele.

Socialiniame tinkle „Reddit“ kažkas paskelbė: „Jaunikio seseriai prieš vestuves buvo pasakyta, kad jos suknelės pasirinkimas yra netinkamas. Jai atšaukiamas kvietimas į vestuves, o tada ji vis tik pasirodo vestuvėse su šia beveik balta kokteiline suknele“.

Taisyklė paprasta ir jos laikytis tikrai lengva – nesirenkite baltai

„Reddit“ kažkas paskelbė: „Jaunikio seseriai prieš vestuves buvo pasakyta, kad jos suknelės pasirinkimas yra netinkamas“.

REKLAMA
REKLAMA

Sesuo nuotraukoje stovi centre, jos dešinėje – jos brolis jaunikis. Kiti svečiai gali vilkėti tamsesnes spalvas, nors vienas „Reddit“ vartotojas pašmaikštavo, kad tai galėjo būti Helovino tematikos vestuvės, todėl jaunikio sesuo dar labiau išsiskyrė.

REKLAMA

Vienas rašė: „Maniau, kad nuotaka yra viduryje, ir kad ji nusiminusi, nes svainė vilki juodai. Tada įrašą perskaičiau iki galo...“.

 

Po to įrašo autorius tęsė savo komentaruose: „Aš nedalyvavau šiose vestuvėse, bet mačiau kiek daug dramos tai sukėlė „Facebook“ tinkle“.

Suprantama, nuotaka labai nusiminė dėl to, kas nutiko, ir prieš kelias dienas paskelbė „Facebooke“, kad buvo labai nusivylusi, jog kažkas išdrįso taip pasielgti, tačiau konkrečiai to žmogaus nenurodė.

REKLAMA
REKLAMA

Siužetas pasisuko kita linkme

Tada siužetas pasisuko kita linkme jaunikio sesuo atskirai paskelbė socialiniame tinkle „TikTok“, kad nuotaka yra toksiška ir pavydi, prisipažino dalyvavusi vestuvėse bei paminėjo, kad kai šoko su jaunikiu, savo broliu, jam pasakė, kad santuoka truks ilgiausiai penkerius metus, rašo mirror.co.uk.

Žinoma, nuotaka apie tai sužinojo ir „Facebook“ bei „TikTok“ tinkluose verda begalinės dramos, ar suknelė iš tikrųjų buvo „balta“ (sesuo tvirtina, kad tai šampano spalva...) ir t.t.

„Tai buvo tikra nuomonių pasiutpolkė“, pridūrė jaunikio sesuo.

Kažkas atsakė: „Man nesuprantama, kad taip gali elgtis mamos ar seserys... Juk galima vieningai sutarti, kad balta ir šampaninė spalva yra tas pats...“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų