• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Internete prisistatęs „rūstaus ciniko“ slapyvardžiu anonimas prisipažino, kad jis neturi noro eiti ir švęsti draugų vestuvių, kadangi yra įsitikinęs – „bet kokiu atveju jie išsiskirs“.

Internete prisistatęs „rūstaus ciniko“ slapyvardžiu anonimas prisipažino, kad jis neturi noro eiti ir švęsti draugų vestuvių, kadangi yra įsitikinęs – „bet kokiu atveju jie išsiskirs“.

REKLAMA

Kas gali nemėgti vestuvių? Juk tai puiki priežastis pasipuošti gražia apranga, pasimėgauti keliais kokteiliais. Retas drįstų pasakyti, kad sudalyvauti savo draugų ar artimųjų meilės šventėje yra nemalonus reikalas.

Vis dėlto, vienas anonimas internete pareiškė, kad kitaip nei kiti, jis negali pakęsti vestuvių. Anot jo, šių laikų vestuvėse nebeliko jokios prasmės, kadangi jos „neturi gražios reikšmės“, o ir baigiasi dažniausiai skyrybomis.

Anonimas save pristatė kaip „rūstų ciniką“, kuris teigia, jog būtų idealu, jeigu ką tik susituokusios poros apie savo ceremoniją praneštų „tyliai“, kadangi atėjęs pirmadienį į biurą jis nieko panašaus apie tai nenori girdėti.

REKLAMA
REKLAMA

„Viskas pasibaigia skyrybomis“

„Mumsnet“ forume anonimas dejavo: „Mano darbe yra daug žmonių, kurie šiuo metu tik ir tuokiasi. Būdamas „rūsčiu ciniku“ mažai džiaugiuosi tokiomis naujienomis. Mane jos sunkiai sujaudina. Tuo labiau, nesu įsitikinęs, kad šiais laikas santuoka dar kažką reiškia. Vis tiek net 50 proc. jų pasibaigia skyrybomis.

REKLAMA

Atsižvelgiant į tai, kad santuoka yra įsipareigojimas, kuriuo nėra lengva atsikratyti, kyla klausimas – ką tuomet būtent švenčiame? Viltį, kad santuoka pasiteisins ar teisinę sutartį, kuri įpareigoja du žmones būti priklausomais vienas nuo kito?

Negaliu paminėti ir to, kad daugumai porų santuoka yra visų pirmiausiai dviejų žmonių turto sujungimas arba vienas kito „apsauga“. Manau, kad poroms reikėtų dėl tokių priežasčių turėti kiek santūresnę ceremoniją. Vieni jų laimi loteriją, o kiti – įgyja palikimą.

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma, jeigu poros santuoka nori įpareigoti savo emocinį ryšį vienas kitam, tuomet vestuves irgi būtų logiška surengti privačiai. Kiekvieną kartą džiaugiuosi galėdamas pasidžiaugti tam tikrais gyvenimo pasiekimais, į kuriuos reikia įdėti nemažai pastangų, pavyzdžiui, apsiginti mokslinį daktaro laipsnį, juodą karate diržą.

Tačiau džiaugtis dėl šventės, kurios metu pasirašomas įsipareigojimas ar teisinė sutartis, užtikrinanti abiem asmenims turtą, man atrodo, kad lyg ir nėra per daug, ką švęsti, ar ne?“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kai kurie komentatoriai sutiko su anonimu, kad santuokos šventė iš tiesų turėtų būti privatesnė, nei yra šiuo metu.

Vienas žmogus rašė: „Jei atvirai, man taip pat nepatinka vestuvės. Esu tikras – vestuvės tikra kančia.“

Kitas taip pat pridūrė: „Nematau reikalo „švęsti“ tokios dienos – ši mintis man yra keista.“

Tačiau kiti nenorėjo sutikti su tokia nuomone, rašoma mirror.co.uk.

„Aš nesu romantikas, bet manau, kad jūsų mintis, jog žmonės šiais laikais tuokiasi dėl kitokių priežasčių nei anksčiau – neprotinga. Tai, kad santuoką galima nutraukti – geras dalykas. Kai kurių žmonių santuokos turėtų būti nutraukiamos, bet tai nereiškia, kad kitos nėra pasisekusios“, – sakė kitas.

Dar vienas taip pat pareiškė: „Tuomet jūs ir nešvęskite. Niekas nenorėtų matyti tokio negatyvumo jiems svarbią dieną.“

As nesu prieš vestuves iš principo, aš esu pries pompastiškas vestuves , kainuojančias keliasdešimt tūkstančių pinigų. Viskas ok, jei zmones tam turi pinigų, bet daznai kažkas ima paskolas ir iš jų švenčia. O paskui skiriasi. Net paskolų neišmokėtję. Va čia tai nesąmonė didžiausia. Kelti garsias vestuves ne už savo pinigus gali tik nesveikai mąstantys. Tie ir skiriasi. Nes šeimos pamatai neteisingai pradeti statyti. Netvirti.
Labai teisingos mintys! Santuoka- tai asmeninė šventė, o ne pasirodymas visam pasauliui.Tuo labiau, kad vis dažniau pasitvirtina taisyklė: kuo iškilmingesnės vestuvės, tuo greitesnės skyrybos!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų