REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Kaip tik artėja šventės, taip prasideda cirkai prekybos centruose. Nerandu kitokio žodžio apibūdinti tam vaizdui, kurį vakar pamačiau vienoje parduotuvėje“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi kaunietė Vitalija.

„Kaip tik artėja šventės, taip prasideda cirkai prekybos centruose. Nerandu kitokio žodžio apibūdinti tam vaizdui, kurį vakar pamačiau vienoje parduotuvėje“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi kaunietė Vitalija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vakar po darbų užbėgau į parduotuvę paimti reikiamų produktų vakarienei. Patikėkit, kaip pasigailėjau, kad ėjau į didelį prekybos centrą, o ne į kokią mažą parduotuvėlę – praeiti neįmanoma, kiek pirkėjų.

REKLAMA

Bet aš čia ne apie pirkėjų kiekį ir jų lipimą kitiems per galvas – prieš didžiąsias metų šventes visada taip būna ir nieko nebestebina.

„Gal jau gana?“

Man daug baisiau tai, kad žmonės eina su pilnut pilnutėliais vežimėliais. Realiai, jie tokie pilni, kad viskas jau kone krenta per viršų. O jau kas dedasi prie pagrindinių produktų, be kurių Velykos neįsivaizduojamos...

Prie kiaušinių lentynų visada sambrūzdis, vieni per kitus tiesia rankas, kad tik spėtų nusigvelbti kiaušinių dėžutę. Net ne vieną, o iškart kokias penkias. Gerai, gal susirinks didelė ir gausi šeima, bet su tiek, man atrodo, galima visą daugiabutį pamaitinti.

REKLAMA
REKLAMA

Dar juokingiau, kas vakar dėjosi prie majonezo. Įsivaizduokit, vaizdelis – stovi įvairiausių gamintojų majonezai, bet vieno gamintojo, kurio čia neminėsiu, likęs paskutinis stiklainėlis. Tai dvi moterys kone viena kitai į atlapus kibo, kuri tą majonezą pasiims.

Na, lietuvaičiai, gal jau gana? Kažkoks išprotėjimas! Argi šventės mums dabar tik apie kuo daugiau kiaušinių ir majonezo? Kaip tik esmė, kad visi pabūname kartu, vienybėje, svarbu, kad būtume geresni vieni kitiems. O čia atrodo pasiruošę bet ką padaryti, kad pagriebtų, ko reikia.

Ir kas iš to, kad prikimšit tuos savo skrandžius mėgstamu majonezu ir dešimtim kiaušinių, jei viduj pyktis, tuštuma ir visiškas nulis gerumo ir empatijos? Atrodo, nebemokam matuoti švenčių nusisekimo pagal žmogiškumą, o ne pilvo pilnumą...

Autorius: skaitytoja Vitalija

Per daug pigus ir lengvai prieinamas maistas. Žmonės ryja be stabdžių. Pats dirbu su žmonėmis 17 metų. Stebiu klientus, baisu darosi. Nupenėjęs kas antras. Vaikai su viršsvoriu. Vakar Klaipėdos Akropolyje eina pora -+30. Abu po 120/130 kg. Žiauru. O juokingiausia, kai tokie ateina su sportiniais treningais.
P.S Geležinė maitinimosi taisyklė - viena porcija - Jūsų stipriai sugniaužto kumščio dydžio. 5-6 kartai per dieną.
pati rašinėtoja labai pikta ,kad visi aplinkui ją taip nervina,o ji tokia balta ir pukuota.
Daug akciju ,tai ir perka žmones . Po švenčiu valgyt ir reikia . Ilgesnio galiojimo produktai gali pastovet ,nereiks pirkt 3 savaites . Aš tikrai nestora ,bet 3kiaušiniai pusričiams suvalgau . Jei esat ligone ,tai jums ir vieno per daug .Mano ne tik sveiki skrandis ,žarninas ,bet irholesyerolis geras . Geras ir apetitas ir svoris 48-50 kg. Greita medžiagu apykaita ,valgau kaip vyras ,norsesu 70 metu moteris . Tiesa visa gyvenima nuo 19val. Nevalgau . Matinkis normaliu maistu ,ne čipsais ir busi sveika . Nereiks pavydet.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų