Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Na, paskaitykit, žurnalistėliai ,besikartojančius pavadinimus. Gal nors kiek imsitės išradingumo ir kūrybingumo.
Girdejot visi, gana, nebeikit i parduotuves, bobele apsipirkt nebegali. :D
Neturi ką publikuoti TV3, tai išsigalvoja neegzistuojančias bobas kurios "piktinasi" pačios nebesuprasdamos kuom
Todėl kad Šv. Velykos tapo ne religine katalikiška švente o tokia tradicija ir dauguma supranta kad tai apsirijimo ir prisigėrimo šventė.
@Gaila bet.... Gal tik pas jus taip, suvazijoja gimines ir visi sedet prie tuscio stalo. Jus savo svecius maldom vaisinat.
@Gaila bet.... O kas trukdo prisigert 5dieni koki? Butina per svente prisigert?
@Gaila bet.... Prieš Velykas būna 6 savaitės pasninko, kada negalima daug valgyt, reikia galvoti apie dvasinius dalykus ir apvalyti kūną ir sielą. O Velykos- šventė, kunigai netgi šventina maistą, kuriuo visi vaišinsis prie Velykų stalo. Vaišintis per šventę- ne nuodėmė. Dar bažnyčia ragina nepamiršti skurstančių ir nupirkti maisto šventėms ir stokojantiems žmonėms.
Jei patys nenorit - būkit nevalgę, bet nepeikit tų, kurie laukia svečių, nori vaišintis su savo šeima ir gimine ir paremti tuos, kurie neturi už ką nusipirkti šventinio maisto.
Perka, lai perka. Gal žmonėms algas išmokėjo, gal premijas gavo. Pvz. aš irgi mėgstu apsipirkti savaitei, net dviems į priekį. Visi vakarai po darbo laisvi. Ir ko čia piktintis? O ko pati ta ponia irgi nuėjo į parduotuvę.
Stengiuosi prieš šventes neit į prekybos centrus, o jei ko pritrūko tai man žmonės niekada netrukdo. Smagu, kai žmonės švenčia, su draugais susitinka, o ne sėdi ir kritikuoja
Poniute,o ką veiket pati ? A.Atejot apsipirkti vakarienei? Kas per šeimininkė,jei gaišti laiką ir kiekvieną dieną eina apsipirkineti ? O ir apskritai,koks jūsų reikalas kas kiek ir ko perka?
@Da li Tu turbut viena is tu apsiedeliu
Ar nebusi ta bobele is straipsnio
Ar nebusi ta bobele is straipsnio
@Qw O tu turbut visus svecius maldom vaisini ir pats tik oru ir maldom gyvas.
@Qw O pati gyva oru ir vandeniu, nevalgai, esi susipykus su visa gimine ir per šventes svečiai tokią bajaurybę aplenkia ir neužsuka į svečius? :)
tik visos buozes rekia kokios dideles kainos nepirkite be proto
ir prekybcenriai bus priversti sumazintinti
Žmonės sakykite! Iš kur imate pinigų? Dirbu, ariu, poreikių didelių neturiu vos išgyvenu!!! Parduotuvėje palieku 100 eur bet namo praktiškai nieko neparsinešu kainos kosminės, ar reik ištisą parą dyrbt? Ne nū be bajario! Ką siūlot?
@Goga Tai gal laikas pradet pirkti produktus is sovietiniu laiku ir tuom pasitenkinti!? 100 euru tikrai neisleisit ir krepsys bus pilnas! Jau taip istaikingai pradejot maitintis, kad paprasta diena tampa svente kiekviena diena! Tokiems apsipirkimams tikrai 100 mazai! Koses valgykit ir sumustinius su slapianka!
@Goga Dabar internete plinta mokymai kaip apsipirkinet, gali pasisamdyt zmogu kuris uz jus apsiporkines arba isklausht kaip naudingai apsiporkinet. As irgi daug isleisdavau ir nieko gero nenusipirkdavau, nes faking su.du nereikalingu prisipirkdavau.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų