Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris sukėlė didžiulį susidomėjimą internete, pasiskundusi, kad kaimynė be jos sutikimo siunčia savo vaikus žaisti į jos sodą ir net paskambino policijai, kai buvo paprašyta to nedaryti.

Moteris sukėlė didžiulį susidomėjimą internete, pasiskundusi, kad kaimynė be jos sutikimo siunčia savo vaikus žaisti į jos sodą ir net paskambino policijai, kai buvo paprašyta to nedaryti.

REKLAMA

Kaimynai gali būti paguodos ir pagalbos šaltinis arba visiškas košmaras, priklausomai nuo to, kas gyvena šalia. Teko girdėti daugybę stulbinančių pasakojimų, kurie privertė mus labiau vertinti savo kaimynus.

Skaitėme apie moterį, kuri nuolat džiaudavo skalbinius kaimynų kieme, ir kitą, kuri savo kaimyną pavertė durininku, rašo mirror.co.uk.

O dabar dar vienos moters įrašas išplito internete, kai ši pasidalino savo gluminančia kaimynystės istorija. Moteris socialinio tinklo „Reddit“ forume „Privilegijuoti tėvai“ pasakojo, kad turi kaimynę su „ribų suvokimo“ problemomis.

Paklausė, ar gali pažaisti ant batuto

Ji paaiškino, kad jiems su vyru tik 29 metai ir jie neturi vaikų, tačiau jų sode yra batutas, priklausęs jos jaunesniajai seseriai. Tuo tarpu kaimynai turi keturis vaikus ir, kaip teigiama, atsikraustė maždaug prieš metus.

REKLAMA

Prieš kelias savaites kaimynė paklausė, ar vaikai gali pasinaudoti batutu, nes oras buvo geras. Moteris nematė problemos, todėl sutiko, tačiau po to viskas pasikeitė.

Ji rašė: „Kaimynai paklausė, ar galėčiau vieną dieną leisti vaikams naudotis batutu, todėl buvau tikra, bet tai tik trumpam, nes vakare laukėme draugų. 19 valandą paprašiau jų eiti namo, nes atvyko mano svečiai. Vaikai apsiverkė, išėjo iš sodo susierzinę, bet tai ne mano problema, jie žaidė čia jau tris valandas.

Jų mama iškišo galvą pro savo miegamojo langą ir klausia, ar jie gali likti sode ilgiau. Atsakiau ne! Ji, žinoma, susierzina... Praėjusią savaitę grįžau namo iš parduotuvės ir, mano nuostabai, sode radau visus keturis vaikus ir jų jaunesnįjį pusbrolį. Paprašiau jų išeiti, pasakiau, kad jie negali tiesiog ateiti į mano sodą be manęs, o ir jie net neprašė.

Jie atsisakė išeiti, todėl pakviečiau mamą ir pasakiau, kad išsivestų vaikus iš mano sodo. Kaimynė sakė „leisk pažaisti, tu batutu net nesinaudoji“. Gerai, bet vis tiek sodas tai mano? Galų gale mes susiginčijame, ir ji ėjo susierzinusi, bumbėdama, kad aš turėčiau juos įsileisti.

REKLAMA
REKLAMA

Liepiau jai daugiau manęs net neprašyti, nes atsakymas bus neigiamas. Kitą dieną visi keturi vaikai ir jų pusbrolis laukė, kol įsėsiu į mašiną ir patraukė tiesiai į sodą“, toliau pasakojo ji.

Uždėjo spyną

Nusprendusi imtis veiksmų, moteris uždėjo nedidelę spyną ant batuto saugos aptvaro, kad  vaikai negalėtų patekti į sodą be jos sutikimo. Bet jiems kažkaip pavyko dar kartą užlipti ant batuto.

„Šį rytą pabundu. Ant batuto apsauginio tinklo pritvirtinta nedidelė spyna, kad jie negalėtų įeiti esu tokia bjauri... Be to, šeštadienis, mano laisva diena ir noriu ilgiau pagulėti lovoje. Bet ne, kaimynė šį rytą, 9 valandą, išleidžia vaikus su pusryčių sumuštiniais ir vandens buteliukais ir jie eina tiesiai į mano sodą. Pro langą liepiu jiems išeiti“, sako ji.

 

„Kol aš nusileidžiu žemyn, kaimynė jau išėjusi į kiemą ir bando lipti per tvorą tarp mūsų sodų, šaukdama, kad aš leisdavau jiems batutu naudotis ir ji iškvies policiją, kad skriaudžiu jos vaikus. Puiku, taip ir padaryk! Aš būtinai policininkams parodysiu apsaugos kameros  filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip tavo vyras atidaro spyną, kad jūsų šėtonai galėtų naudotis batutu.

REKLAMA
REKLAMA

Trumpai tariant, motina ne kartą siunčia savo vaikus į mano sodą, net kai jai buvo liepta to nedaryti. Iškviečia man policiją dėl priekabiavimo ir jos vaikų „sumušimo“, tačiau jos vyras suimamas už vagystę bei įsilaužimą į privačią nuosavybę“, ‒ paaiškino Karen.

Batuto parduoti negali

Vėliau moteris įrašą papildė, paaiškindama, kad batuto kaimynei parduoti negali, nes jis netilptų jos sode. Galiausiai jie nusprendė batuto atsikratyti, kad išspręstų problemą kartą ir visiems laikams.

„Paėmiau peilį ir jį supjausčiau. Antradienį brolis ateis padėti man jį išardyti ir mes išvešime į vietinį atliekų perdirbimo centrą“.

Į moters įrašą sureagavo daugiau nei 400 žmonių, daugelis buvo pasibaisėję kaimynės elgesiu. Vienas žmogus pasakė: „Pamišėlė“. Puiki istorijos pabaiga. Bet tu nesi bjauri! Tavo namas, tavo sodas ir tavo batutas. Manau, būčiau arba išnešęs batutą, arba ištepliojęs jį kokia bjaurastimi...“

Kitas rašė: „Koks įžūlumas siųsti vaikus net neatsiklausus! Aš tikrai kuo nors būčiau apipurškęs batutą“. Kažkas kitas atsakė:

„Mano tėvai nuėmė batutą, kai tik nustojome juo naudotis, nes kaimynų vaikai norėjo juo naudotis. Problema ta, kad jei jie būtų susižaloję, draudimas būtų pripažinęs mus atsakingais. Jūs tikrai pasielgėte protingai“.

Tokiose šeimose auga būsimi nusikalteliai.
...moteris nori ramybes,o ne svetimu vaiku sukojimo ir nervingos kaimynes priekaisyu.Tegul ta kaimyne pati nusiperka.mazesni batuta ir viskas nitu ramu ir gera.Bet,kad eiti per svetimu tvoras,lipti,atsirakinti batuta ir vel sokineti svetimi vaikai..Prie ko cia turinti moteris batuta,turi nervuotis,stresuoti...ne duog Dieve tokias kaimynes naglas su 4 vaikais.Juk leido karta,antra ir gana.! Linkiu.abiejoms seimoms ramybes ir supratimo
..ko nedave? As turiu jau 2 anukucius,bet pas kaimynus nesibraunu ,mes zaidziam futbolo...ir visokiu kitu zaidimu. Mes kaimynus.gerbiame.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų