Rašyti komentarą...
Nei pačiai reikia, nei kitam duoda. Ar ne geriau įkelti skelbimą, jog dovanoja batutą, kuomet norintys patys išsiveža. Geriau supjaustyti? Absurdas. Va taip kenkia gamtai. Besmegenių karta.
Tokiose šeimose auga būsimi nusikalteliai.
Neduak dieve turėt tokia boba kaimynė, bergždžios, tokias kaime vadina karvės, kurios nei pieno duada nei mėsos, pastovią būna agresyvios, kaip ir ši boba, negi gaila buvo leisti vaikams pažaisti? nenuskins obuolių, nes dar nėra, o jai ir būtų nuskynė kogero būtų išprotėjusi, nua tokios bėkit vaikai kua toliau,pas tave pyktis pavydas per visas skylės jau lenda, pagalvok, gal kada tie būdami vaikai kai užaugs tau padės laiptais uzlipti
@Pamastyk ...moteris nori ramybes,o ne svetimu vaiku sukojimo ir nervingos kaimynes priekaisyu.Tegul ta kaimyne pati nusiperka.mazesni batuta ir viskas nitu ramu ir gera.Bet,kad eiti per svetimu tvoras,lipti,atsirakinti batuta ir vel sokineti svetimi vaikai..Prie ko cia turinti moteris batuta,turi nervuotis,stresuoti...ne duog Dieve tokias kaimynes naglas su 4 vaikais.Juk leido karta,antra ir gana.! Linkiu.abiejoms seimoms ramybes ir supratimo
@Pamastyk dievas tau ir nedavė. Matomai gaila buvo.
@Dzjesus ..ko nedave? As turiu jau 2 anukucius,bet pas kaimynus nesibraunu ,mes zaidziam futbolo...ir visokiu kitu zaidimu. Mes kaimynus.gerbiame.
@Wow. Bet ne visi taip galvoja.. Čia tik laukia, kada išvažiuos kaimynė.. Jei dar neleidžia, tai dar grasina, kad vaikus skriaudžia mat jai..
Į viršų