Pamačius, ką padarė kirpėja, moterį apėmė isterija: apsipylė ašaromis

Carly plaukų kirpimui ir dažymui grožio salone išleido 217 svarų ir iš jo išėjo verkdama. Ji teigė tapusi panaši į eilę įžymybių. Po apsilankymo kirpykloje, įsėdusi į automobilį ir pažvelgusi į save veidrodėlyje, moteris net apsiverkė iš juoko.

Komikė Carly nuėjo į saloną apsikirpti ir nusidažyti plaukus, nes pačiai to padaryti nepavyko, bet už visa tai sumokėjo 217 svarų sterlingų. Tačiau, kai ji grįžo į savo automobilį, suprato, kad rezultatas nebuvo toks, kokio tikėjosi.

Ji pasakė: „Aš ką tik sumokėjau 300 dolerių, kad atrodyčiau panaši į Karen. Atrodau kaip PTA (tėvų ir mokytojų asociacijos) komiteto narė. Prisiekiu, kad nevairuoju mikroautobuso. Atrodau lyg turėčiau tris sūnus, žaidžiančius futbolą. Primenu kuponus kaupiančią moteriškę, prisiekiu Dievu, aš jų nerenku“, rašo dailystar.co.uk.

Gavo visai ne tai, ko norėjo

Terminas „Karen“ pastaraisiais metais tapo plačiai paplitęs memas, reiškiantis tam tikrą viduriniosios klasės baltosios moters tipą, kuri elgiasi lyg būtų kilusi iš privilegijuotos klasės. Carly teigia norėjusi vientisos „braškių blond“ spalvos, tačiau gavo du skirtingus spalvų sluoksnius.

Kitas dalykas, dėl kurio ji apgailestavo, buvo tai, kad ji paliko net 20 procentų arbatpinigių. Jos vaizdo įrašas paskatino žiūrovų neigiamas reakcijas,  tačiau kai kurie teigė, kad plaukų spalva iš tikrųjų jai tinka labiau nei įprastas juodas tonas.

@icarlyreboot

that’s mrs pumpkin to you m’am #fyp #foryou #36SecondsOfLightWork #ShowYourGlow #badhairday #fml #karen #sos

♬ original sound - icarlyreboot

„Spalva yra daug geresnė, nei turėjote“, ‒ sakė vienas. „Jei nepatenkinta dėl kirpimo, eikite kitur ir pataisys“.

Antrasis juokaudamas pasakė: „Lois Griffin. Atsiprašau, bet turėjau tai pasakyti“.

„Atrodai kaip mažas vaikas, kuriam patinka uogos ir ledai. Mintyse melsiuos už tave“, ‒ pridūrė trečias. Kiti sakė, kad Carly turėtų grįžti į saloną ir pareikalauti grąžinti jai pinigus.


Rašyti komentarą...
M
Ma
2021-09-22 11:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kirpykloj veidrodziu nera,kad tik masinoj pamate
Atsakyti
0

Špengleris
2021-09-23 12:27:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogus, kuris išleidžia 300 dolerių kirpykloje - jau iš prigimties komikas.
Atsakyti
-1

p
pilietė
2021-09-21 11:52:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
nereikia toli ieškoti pvz.Vasarą mane apkirpo tituluota meistrė,kad nors kepurę nešiok...Ir nieko,sako,jūs nesuprantat meno.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų