REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Namo šeimininkė skundžiasi, kad kaimynai blogai pastatė batutus vaikams. Moteris sako, kad batutas pastatytas prie pat jos tvoros, prie kiemo durų ir terasos, todėl ją nuolat trukdo rėkiantys vaikai.

Namo šeimininkė skundžiasi, kad kaimynai blogai pastatė batutus vaikams. Moteris sako, kad batutas pastatytas prie pat jos tvoros, prie kiemo durų ir terasos, todėl ją nuolat trukdo rėkiantys vaikai.

REKLAMA

Forume „Mumsnet“ moteris rašė, kad kaimynų jau prašė batutą patraukti, tačiau šie atsisakė, rašoma mirror.co.uk.

Dabar ji sako nežinanti, ką daryti, nes dėl baisaus triukšmo gyventi namuose nebemiela, todėl kitų forumo narių klausė nuomonės – kas čia teisus?

Nemėgsta triukšmingų vaikų

Jos įrašas skamba taip: „Mano gerai savijautai ir laimei labai kenkia mano kaimyno triukšmingi vaikai. Jie klykia, barasi, rėkia ir visą dieną į tvorą spardo kamuolius. Jie turi tik vieną garsumo lygį – garsiai. Visa šeima nuolat rėkia vieni ant kitų.

Praėjusiais metais jie nusipirko didžiulį batutą ir pastatė jį prie pat su mano sodu besiribojančios tvoros. Namai ribojasi vienas su kitu, bet kiekvienas vis kitaip atsikišęs į kiemą, todėl mūsų kiemo durys nėra toje pačioje linijoje. Mūsų kiemo durys yra ir terasa prasideda maždaug nuo trečdalio jų pievelės.

REKLAMA
REKLAMA

Buvome pasibaisėję, kokią poziciją kaimynai išrinko savo batutui – tiesioje linijoje su mūsų kiemo durimis ir terasos stalu – ten pat aš laikau vazonus su augalais. Kai vaikai šokinėja ant batuto, jie stovi aukščiau už tvorą ir visą laiką spokso tiesiai į mūsų virtuvės langą. Anksčiau jie mus dar ir vis pašaukdavo, bet paskui paprašėme nustoti, tai dabar taip nebedaro“.

REKLAMA

Nerimauja dėl savo augalų

Moteris toliau sako, kad savo terasa negali naudotis ir kad nuolat nerimauja dėl savo augalų vazonuose – ar jie dar nesudužo. Prie to stalo daugiau nebevalgau ir nebeskaitau dėl nuolatinio triukšmo ir baimės, kad tuoj į galvą atskris kamuolys.

Mes jų prašėme batutą pastatyti kur nors kitus ir net pasikvietėme juos pas save, kad parodytume, kaip toks išdėstymas gadina mums terasą ir pažeidžia mūsų privatumą. Jie atsisakė batutą patraukti, nes mažame sode daugiau niekur jam nėra vietos. To jau per daug...

REKLAMA
REKLAMA

Turint omenyje, kad jų sode daugiau nieko nėra – tik pievelė ir vaikų žaislai, tai akivaizdžiai netiesa, todėl tikrai nesuprantu, kodėl jiems taip sunku batutą patraukti metrą ar du nuo tvoros. Ką man dabar daryti? Prašyti dar kartą? Maldauti su ašaromis akyse?

Pradurti visus kamuolius, atskriejančius per tvorą ir sulaužančius augalus? Rašyti laišką? Pastatyti narvą aplink stalą, kad būtume saugūs? Kaip man jiems paaiškinti, ką jie mums daro?“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų