Palangoje parduodamas Povilaičio namas: pamatykite, kaip jis atrodo

Stasys Povilaitis buvo vienas mylimiausių Lietuvos estrados atlikėjų. Jis gyveno Palangoje ir savo meilę jai apdainavo ne vienoje dainoje. Praėjus 5 metams nuo estrados legendos mirties – parduodamas namas, kuriame Maestro gyveno.

6

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė žinia, kad Palangoje parduodamas maestro S. Povilaičio namas. Susisiekus su skelbimą patalpinusios nekilnojamojo turto bendrovės „NNTB“ brokeriu Vydučiu Šereika, jis patvirtino, kad tai – namas, kuriame gyveno estrados legenda.

Skelbime nurodoma, kad namas parduodamas už 749 tūkst. eurų. Už šią sumą parduodami du teritorijoje esantys namai – vienas gyvenamasis namas su įrengtais svečių namais 303 kv.m. ploto, o kitas – 83,99 kv.m. ploto.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parduodamas S. Povilaičio namas

Vos už kelių šimtų metrų – paplūdimys ir Baltijos jūra

S. Povilaičio namas Palangoje stovi ramioje Maironio gatvėje, o vos už kelių šimtų metrų – paplūdimys ir Baltijos jūra. Tiesa, keletą metų čia buvo vystomas apgyvendinimo paslaugų verslas. Tai brokeris įvardija, kaip vieną iš namo pranašumų.

„Pagrindiniame name yra vystomas verslas, kuris yra 300 kv.m., o antrame namelyje gyveno Stasio Povilaičio mama. Dabar jis yra negyvenamas, tačiau jame galima gyventi. Vieta strategiškai patogi ir gera.

Kitas dalykas – čia vystomas verslas. Kai parduos namą, visi tie verslo kontaktai yra nusistovėję, tai nėra paslapties, kad gali atiduoti visus kontaktus, kad ir toliau būtų galima vykdyti apgyvendinimo verslą“, – namo privalumus vardija jis.

Pasak brokerio, dėl namo besiteiraujančių žmonių skambučių netrūksta ir žmonės aktyviai juo domisi.

„Taip tikrai daug skambina. Per pandemiją buvo šiek tiek sustoję viskas, nes negalėjo važiuoti apžiūrėti, bet kadangi dabar yra laisviau, kadangi yra reklama namo, jo nuotraukos yra portaluose, tai domisi ir skambina“, – sako jis.

Nors skambinančiųjų daug, tačiau rimtas pirkėjas dar neatsirado:

„Kol sutartis nėra pasirašyta, dauguma domisi. Dar nėra taip, kad derėtumėmės dėl kainos. Apžiūrinčių tikrai yra“, – priduria V. Šereika.

Parduodamo namo skelbimą galite pamatyti čia.


Rašyti komentarą...
L
Landzbergis
2021-06-06 20:34:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
O cia prie ko jis,ble debilizmas neispasakytas
Atsakyti
0

T
To > Taigi
2021-06-09 09:59:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ,Lansbergis nupirktų už 1 eurą o kitus skolon kurią atiduos per sutartus metus. taip kaip nupirko sklypą už vieną eurą ir du milijonus skolos,kurią turi atiduoti per 10 metų. Tai nesuprantama ko čia pavydėti ir pastoviai eskaluoti komentaruose. Čia jokia sensacija. yra tokios sutartys ir net ne tokios jau retos, bet jas leidžiama sudaryti tik labai kruopščiai išanalizavus pirkėjo turtą pajamas ir galimybes. Taigi Lansbergis tikrai gali pirkti tokiu būdu. O jūs matyt pavydit,nes jums už vieną eurą,o likusius skolon niekas neparduos.
Atsakyti
0

T
Taigi
2021-06-05 16:34:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve , o Landsbergis nupirktų už 1 eurą ješkot niekam nereika , nesnausk Landsberį
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų