„Padėkime augti“ eksperimentas: ar atlaikys išbandymus vaikiški vežimėliai?

LNK laidos „Padėkime augti“ eksperimente beieškant tinkamiausio vežimėlio kūdikiui sutikusios dalyvauti mamos vieningai teigia, kad išrinkti ratukus vaikui ne taip jau paprasta.

„Noriu, kad vežimas būtų lengvas stumti, patogus nešti ir saugus vaikui“, – į savo reikalavimus vežimui dėmesį atkreipė mama Gitana.

Kaip pasirinktiems mamų vežimėliams sekėsi atlaikyti išbandymus miško ir miesto keliuose, žiūrovai galės pamatyti jau šį šeštadienį 9.30 val. laidoje „Padėkime augti“ per LNK.

Besilaukiančios mamytės eksperimento metu turėjo galimybę palyginti klasikinę bei sportinę važiuokles. Tai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis transporto priemonę būsimam mažyliui. Nuo pasirinktos važiuoklės priklauso ir tai, kaip vežimėlis riedės viena ar kita danga, ir ar bus patogus tėvams bei mažyliui.

Laida auginantiems vaikus taip pat kalbės apie šalčio sukeltas alergijas. Žiūrovai išgirs patarimus, kaip apsaugoti vaiko odą šaltu metų laiku, kaip išvengti suskirdusios odos, ką daryti, jei taip nutiko.

Su visuomenės sveikatos specialistais ir šioje laidoje bus kalbamasi apie sveikos mitybos svarbą mūsų vaikų kasdienoje, galimybes kūrybiškai vaikams pateikti žinias apie jų organizmui vertingas medžiagas. „Padėkime augti“ žaismingai kalbins mažuosius žiūrovus, bandydami patikrinti jų žinias apie vitaminus ir paskelbs konkurso „Vitaminizuotas“ nugalėtojus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų