Pabudusi dėl pilvo skausmų moteris liko šoke: nežinodama, jog laukiasi, pagimdė sūnų

Moteris prabudo nuo pilvo skausmų, manydama, kad suvalgė ką nors netinkamo, tačiau po aštuonių minučių patyrė didžiulį šoką, kai netikėtai pagimdė kūdikį. 

23-ejų Tilda Kantala iš Turku, Suomijos birželio 28 dieną prabudusi nė nenutuokė, kad yra nėščia ir pajuto „nedidelį deginantį skausmą“, tačiau netrukus suprato, kas vyksta.

„Aš maniau, kad tiesiog suvalgiau ką nors netinkamo ar to, kas netiko mano skrandžiui. Tai nebuvo įprasti sąrėmiai, bet tada atsirado pažįstamas jausmas – noras stumti. Būtent tada supratau, kad prasidėjo gimdymas ir aš netrukus pagimdysiu kūdikį. Tuo metu aš nieko nežinojau“, – prisimena moteris.

Apie nėštumą nežinojo

Tilda, kuri taip pat turi dvejų metų dukrą Aleia, sakė, kad mėnesinės buvo reguliarios visą nėštumą ir nepatyrė jokio pykinimo. Ji sakė, jog priaugo šiek tiek svorio, bet manė, kad tai normalus svorio svyravimas.

Tik naktį, prieš prasidedant gimdymui atostogų su šeima metu, ji suprato, kad kažkas negerai: „Aš pabudau, o mama, sesuo ir dukra jau buvo lauke. Paskutinę minutę sugebėjau šūktelėti „Mama“, nes išgirdau, kad ji užėjo į namus kažko pasiimti. Ji atėjo į mano kambarį ir pamatė, kad man labai skauda ir aš pasiruošusi stumti. Ji paklausė: „Ar tu nėščia?!”, o aš atsakiau: „Manau, kad taip.“

Kai mama įbėgo į kambarį, kūdikis jau buvo pakeliui. Tilda prisimena, kaip mama jos klausė, ar ji galėtų palaukti, kol bus nugabenta į ligoninę, tačiau nebegalėjo nieko padaryti, rašo mirror.co.uk.

„Mano mama nuėjo pasiimti rankšluosčių ir į pagalbą pakvietė dėdę, kuris iškvietė greitąją pagalbą. Kol jis skambino, aš tris kartus stūmiau ir pagimdžiau“, – pasakojo ji.

Kūdikis gimė sveikas

Kai atvyko greitoji pagalba, kūdikis Alec jau buvo gimęs. Jis ir Tilda buvo nuvežti į ligoninę patikrai, nes nėštumo metu moteriai nebuvo atlikti jokie tyrimai.

„Buvau sutrikusi, išsigandusi, sunerimus. Aš jau buvau viena, vieniša mama savo dukar, o dabar į mūsų gyvenimą atėjo dar vienas vaikas. Laimei, kūdikis buvo visiškai sveikas“, – kalbėjo T. Kantala.

Ligoninėje Tilda padėjo organizuoti pagalbą iš šeimos, kad su sūnumi galėtų grįžti į namus. Jai reikėjo surasti naują kūdikiui pritaikytą automobilinę kėdutę, taip pat dvigubą vežimėlį, kad galėtų vežti abu vaikus:

„Buvo gana sunku viską nusipirkti taip skubant, bet man, mano nuomone, tai pavyko gana gerai ir man pasisekė, kad tėvai ir kiti artimieji padėjo.“

Po keturių dienų Tilda su Alec galėjo keliauti namo iš ligoninės. Šiuo metu jam trys mėnesiai, jis sveikas ir guvus vaikas. Tilda sako, kad jau praėjo pirminis šokas ir ji susitaikė su mintimi, jog yra dviejų mažylių mama. Ji sakė: „Aš susitaikiau su tuo, kas nutiko. Tai užtruko kelias savaites, bet dabar man viskas gerai. Esu laiminga vieniša dviejų vaikų mama.“


Rašyti komentarą...
T
Totali
2021-10-10 21:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė
Atsakyti
0

T
Totali
2021-10-10 22:02:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė .
Atsakyti
0

D
Dalia
2021-10-11 05:43:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkokia nesamone
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų